חדשות רמת גן-גבעתיים

נדחה גירוש עובדת פיליפינית ושני ילדיה

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באוגוסט 2019    דקה אחת
0
נדחה גירוש עובדת פיליפינית ושני ילדיה
עו"ד מנע. עתרה נגד הגירוש ׀ צילום: באדיבות המצולמת

בית הדין לעררים עיכב למשך 45 יום את גירושה מהארץ של עובדת מהפיליפינים ושני ילדיה, תושבי רמת גן. האישה, שילדיה לומדים בעיר, נעצרה על ידי רשות האוכלוסין וההגירה כיוון שתוקף אשרת העבודה שלה בארץ הסתיים. ממלא מקום ראש עיריית רמת גן ליעד אילני פנה לשר הפנים אריה דרעי בבקשה לפעול למניעת הגירוש. גם מועצת עיריית רמת גן החליטה לצאת בקריאה למניעת גירושה של העובדת וילדיה.
חברת מועצת העיר עו"ד חיה מנע עתרה לבית הדין לעררים נגד הגירוש. לאחר הדיון, פסק ביום שלישי דיין בית הדין לערעורים: "הליכי ההרחקה נגד העוררים יעוכבו למשך 45 יום ממועד פסק הדין". עו"ד מנע הביעה שביעות רצון מההחלטה, שהביאה לשחרורה של העובדת ושני ילדיה ממשמורת.
"אני שמחה שבית הדין לעררים הורה על עיכוב הליכי ההרחקה ועל שחרורם ממשמורת, בכפוף להפקדת ערבות כספית, על מנת שיוכלו להסדיר את ענייניהם, ובין היתר להגיש בקשה להסדרת מעמדם בישראל מטעמים הומניטריים", ציינה עו"ד מנע. "בכוונתי למצות את ההליכים המשפטיים על מנת למנוע את הרחקתם מישראל, ובכלל זה הגשת ערעור לבית המשפט המחוזי".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אוטובוס השבת יגיע לגבעתיים בשבוע הבא

התחבורה הציבורית בערבי שישי וימי שבת בין גבעתיים לתל אביב תצא לדרך בסוף השבוע הבא, 20 בנובמבר. מועצת עיריית גבעתיים...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

צופים פגיעה

ההסלמה הביטחונית בדרום גרמה לשיבושים קשים בשגרת החיים ברמת גן ובגבעתיים. גני הילדים, בתי הספר, הצהרונים, המרכזים הקהילתיים ומועדוני הגמלאים...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה