חדשות רמת גן-גבעתיים

נקמה בוערת

חדשות רמת גן-גבעתיים25 ביולי 2019    דקה אחת
0

צעיר בן 27 מרמת גן מואשם בהצתת אופנוע של בת זוגו לשעבר, לאחר שלטענתו הרסה לו את החיים • כתוצאה מההצתה, נפגעו שתי דירות מגורים בבניין ושני רכבים שחנו בסמוך

נקמה בוערת
ניידת משטרה. "סכנה ממשית לביטחון הציבור" ׀ צילום: רוי אלימה, פלאש 90

לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש כתב אישום נגד צעיר בן 27 מרמת גן, המואשם בהצתת אופנוע של בת זוגו לשעבר וגרימת נזקים לרכב ולרכוש כתוצאה מההצתה. על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד מעיין שיוביץ, בין הנאשם למתלוננת התקיימה מערכת יחסים רומנטית, שבשלב מסוים עלתה על שרטון והשניים נפרדו.
לפני כשבועיים נקלעו הנאשם והמתלוננת לוויכוח, שבמהלכו אמר לה הנאשם כי אם היה יכול, היה הוא היה שורף אותה בביתה ופוגע בה ובכל מה שיש לה, וטען שהיא הרסה לו את החיים. לאחר כשלושה ימים, באישון לילה, נטל הנאשם דלי צבע שהכיל חומר דליק, הגיע לבניין מגוריה של המתלוננת ברמת גן, איתר את האופנוע שלה, שפך עליו חומר דליק, הדליק נייר והצית את האופנוע, שנשרף כליל.
בכתב האישום נטען עוד כי כתוצאה ממעשי הנאשם, התפשטה האש לדירה סמוכה, תריסי חלון הדירה התלקחו, החלונות התנפצו, וחלקי תריסים בוערים נפלו על ספת הסלון וגרמו להתפשטות השריפה גם לפנים הבית. בדירה נוספת התפרקו התריסים ונגרמו נזקים בשל החום והבעירה. בנוסף, נגרמו נזקים לשני כלי רכב שחנו בסמוך. לבניין הוזעקו כוחות כיבוי אש, שכיבו את השריפה שאחזה באופנוע ובבניין.
בבקשת המעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, כתבה עו"ד מעיין שיוביץ: "המשיב (הנאשם – מ"כ) השתמש בדלק לביצוע שריפה, אשר יצרה סכנה ממשית לביטחון הציבור, ורק בדרך נס הסתיימה מבלי לגרום לנפגעים. המשיב ביצע את המעשים בשעות הבוקר המוקדמות, שעה שדיירי הבניין נמו את שנתם, דבר שאפשר לאש להתפשט ללא מפריע ולזרוע הרס רב".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מחזירים את משפחת אליה הביתה

מאות הגיעו אמש (18/2) בשעות הערב להפגנה בקניון גבעתיים, במחאה על מניעת משפחת אליה, תושבת העיר, לחזור לארץ עם בנם...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

יש עתיד: שבוע החינוך והנוער בגבעתיים

עמית המאירי את השבוע האחרון פתחו בכירי עיריית גבעתיים בישיבה משותפת עם נציגי מועצת הנוער העירונית, לציון פתיחת שבוע החינוך...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה