חדשות רמת גן-גבעתיים

אירוע השקה

חדשות רמת גן-גבעתיים25 ביולי 2019    דקה אחת
0
אירוע השקה
תלמידי "רמת חן" בפארק. "100% מהילדים פעילים 100% מהזמן" ׀ צילום: דוברות העירייה

לאחר שנים ארוכות, הסירות צפויות לחזור לאגם בפארק הלאומי ברמת גן. בינתיים, תלמידי כיתה ה' מבית הספר "רמת חן" ברמת גן בנו ב"מייקר-ספייס" של בית הספר סירות אמיתיות לשיט בפארק הלאומי. את כל חלקי גוף הסירה חתכו התלמידים במכונה לחיתוך לייזר, לאחר תכנון מדוקדק במחשב.
את מדחף הסירה הדפיסו התלמידים במדפסת תלת-ממד. לאחר מכן, הם אטמו את הסירה והרכיבו עליה מערכת שליטה מרחוק. במקביל, צוות בית הספר לימד את הילדים את חוקי הציפה, כיצד פועל המנוע וחוקים פיזיקליים נוספים. לאחר עבודה מאתגרת שנמשכה כל השנה, יצאו התלמידים המאושרים, חמושים בסירות שבנו, להשקה בפארק הלאומי.
"אחד המרחבים החדשניים בבית הספר הוא מרחב ה'מייקר-ספייס', שם אנו מלמדים את הילדים לחשוב בצורה יצירתית ולייצר דברים שנולדו מצורך. הילדים אוהבים מאוד את המרחב. זה שיעור שבו 100% מהילדים פעילים 100% מהזמן, והקושי היחיד הוא להוציאם עם הצלצול", סיפרה מנהלת בית הספר רונית פדלון.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

לומדים, אבל אחרת

  במסגרת תכנית "כיתות א' תחילה", הותקן בבית הספר היסודי ברנר בגבעתיים ריהוט ייחודי מודולרי, שיוצר בהתאם להנחיות מנהלת בית...

חדשות רמת גן-גבעתיים29 בינואר 2020    דקה אחת
0

כללית בגבעתיים מתחדשת ברופאים

  בשירותי בריאות כללית בגבעתיים הודיעו על תוספת של ארבעה רופאים למערך הרפואי. למרפאת קניון גבעתיים הצטרפה ד"ר לימור שפסה...

חדשות רמת גן-גבעתיים29 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה