חדשות רמת גן-גבעתיים

גבעתיים: פרויקט ההתחדשות במתחם ההסתדרות יוצא לדרך

חדשות רמת גן-גבעתיים25 ביולי 2019    דקה אחת
0

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה אישרה להפקדה את תכנית מתחם א' בפרויקט הגדול • בשלב הראשון ייבנה מגדל בגובה 25 קומות, עם 164 יחידות דיור • עבודות הבנייה יחלו באפריל 2020, במקביל לתחילת שיווק הפרויקט

גבעתיים: פרויקט ההתחדשות במתחם ההסתדרות יוצא לדרך
הדמיית הפרויקט. 95% מהתושבים חתמו על הסכמה ׀ צילום הדמיה: ברעלי לויצקי כסיף

הוועדה המקומית לתכנון ובנייה אישרה להפקדה את תכנית מתחם א' בפרויקט הפינוי בינוי הגדול במתחם ההסתדרות בגבעתיים. את מתחם א' בפרויקט מקדמת חברת אאורה. התכנית אושרה להפקדה, לאחר שכ-95% מהתושבים חתמו על הסכמתם.
על פי התכנית, במתחם א' ייבנה מגדל בגובה 25 קומות, שיכלול 164 יחידות דיור במקום 60 הדירות הקיימות כיום. בחברת אאורה מעריכים שעבודות הבנייה יחלו באפריל 2020 ויימשכו כשלוש שנים. בחברה הודיעו כי שיווק הפרויקט יחל במחצית הראשונה של השנה הבאה.
ראש העירייה רן קוניק: "היעדר שטחים פתוחים לבנייה בעיר מחייב אותנו להתבסס על תכניות של התחדשות עירונית כאסטרטגיה תכנונית, תוך שמירה על איכות החיים וצביון העיר, הסביבה וחיי הקהילה המתקיימים בעיר. תכניות פינוי בינוי מפנות לנו שטחים לטובת הקמת מוסדות חינוך ותרבות, תשתיות, כבישים, שבילי אופניים וגינות ירוקות, הנחוצים להמשך צמיחת העיר, כמו גם פיתוח מסחר ותעסוקה מקומיים בעיר.
"אני שמח שתושבי העיר ורחוב ההסתדרות בפרט הגשימו את מה שחלמו עליו שנים רבות, ואני גאה להיות ראש העירייה שבתקופתו יוצא הפרויקט החשוב הזה לדרך".
יצוין כי חברת אאורה דורגה לאחרונה כחברה המובילה בישראל בהתחדשות עירונית, עם אלפי יחידות דיור מתוכננות, ובבנייה במגוון פרויקטים של פינוי בינוי. אאורה מקדמת 30 פרויקטים, בהם ארבעה הנמצאים בשלבי ביצוע – "הגנים התלויים" ביהוד, "אונו וואלי" בקריית אונו, מתחם אילת ברמת השרון והרא"ה ברמת גן.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מי הזיז את הכיתה שלי?

  "במשך ארבע שנים נהנינו פעמיים בשבוע מהרצאות בתיכון אלון ברמת גן, אבל הודיעו לנו על הפסקת הלימודים, ונאלצנו לעבור...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בינואר 2020    דקה אחת
0

קוניק: "לא ניתן לאף אחד, לרבות הרב...

עמית המאירי דבריו של שר החינוך הרב רפי פרץ בסוף השבוע שעבר בראיון למוסף "7 ימים" זעזעו את ראש עיריית...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 בינואר 2020    3 דקות

כתיבת תגובה