חדשות רמת גן-גבעתיים

חגיגת יומולדת לקטנים ולגדולים

חדשות רמת גן-גבעתיים18 ביולי 2019    דקה אחת
0

קהילת הפייסבוק "הורים וילדים בגבעתיים", המונה יותר מ-6,500 חברים, ציינה שבע שנים להקמתה באולם "בלוז"

חגיגת יומולדת לקטנים ולגדולים
יום הולדת לקהילה. חלום שהתגשם | צילום: דדי ברק

לא בכל יום אדם רוקם בראשו רעיון ומוציא אותו אל הפועל. קהילת הפייסבוק "הורים וילדים בגבעתיים", המונה יותר מ-6,500 חברים, הוקמה לפני שבע שנים על ידי נועה ישר-אל. "עברנו לגבעתיים עם תינוק פצפון, קלולסים לגמרי, והחלטתי ברגע ספונטני לפתוח קבוצת פייסבוק להורים בעיר, גברים ונשים כאחד, ולאפשר מרחב וירטואלי לשיתוף ולהתייעצות", כתבה ישר-אל בפוסט שהעלתה בפייסבוק. לדבריה, לאורך שבע שנים, הקבוצה מתנהלת תוך הקפדה על ערכי השוויון ומתן כבוד הדדי לכל משתתפיה. בין השאר, בהתקשרות עם מפעילי אירועים, רכישת מוצרי צריכה שונים, התייעצות עם אנשי מקצוע, ביניהם רופאים ומומחים, המלצות על סנדלר ותופרת שכונתית, עזרה במציאת כלב שהלך לאיבוד, וכמובן פרגונים, המלצות, אכזבות ותלונות, והרבה תרומות ונכונות להתנדבות.
שבע שנים חלפו מהיום שבו הוקמה הקבוצה הווירטואלית, וביום ראשון הייתה גם חגיגת יומולדת. כמאתיים הורים וילדים עזבו את המסכים והתכנסו באולם "בלוז" בעיר לחגוג יום הולדת 7 לקבוצה. כיאה לצביון הקהילתי, נבנה קונספט האירוע על בסיס הסולידריות החברתית של חברי הקבוצה, וכל הפעילויות במקום נערכו ללא תמורה ובהתנדבות מלאה, על ידי הורים מהעיר. בין השאר, נהנו האורחים מסדנת שזירת פרחים של לימור גבאי-הופמן, צילומי משפחות של יעל אפשטיין, עמדת משחקי קופסה של אליעזר יוסף, שעת סיפור עם אור דורון, סדנת ליווי התפתחות של קרן שחק וסדנת צילום סטילס של דדי ברק.
גם נותני החסויות לאירוע היו עסקים מקומיים, שתרמו לחגיגה – פיצות של פאקל'ה פיצה, עוגות שוקולד של מיכל מיכאלי, אביזרים מסניף מקס סטוק וג'ימבורי של המרכז הקהילתי בית שז"ר.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה