חדשות רמת גן-גבעתיים

עוצרים באדום

חדשות רמת גן-גבעתיים18 ביולי 2019    דקה אחת
0

במסגרת מיזם "בימות פיס" בגבעתיים , תתקיים ביום שני הופעה של רד בנד • במקביל מתקיימות בעיר בימי חמישי מסיבות לשכבות הגיל השונות • תחרות סקייטרים ארצית לנוער תתקיים ב-30 ביולי בסקייט פארק

עוצרים באדום
רד בנד. מנגישים מופעי תרבות ׀ צילום: אלון גרעיני

ביום שני ייהנו תושבי גבעתיים והסביבה מהופעה של רד בנד במצפה הכוכבים, במסגרת מיזם "בימות פיס" של מפעל הפיס – מיזם התרבות הגדול של מפעל הפיס, שהתרחב השנה משמעותית. במסגרת הפרויקט, מעניק מפעל הפיס ל-200 רשויות ברחבי הארץ, במהלך החודשים יוני-דצמבר 2019, הזדמנות ליהנות ממופעי תרבות מבוקשים מתוך היצע נרחב של 90 אמנים.
"המיזם מתקיים בשיתוף עם הרשויות המקומיות, ונועד להנגיש מופעי תרבות פופולריים לערי הפריפריה החברתית והגיאוגרפית בישראל", ציין מנכ"ל מפעל הפיס עמרי לוטן. "ההצלחה הרבה והביקוש בשנה שעברה הובילו אותנו להרחיב משמעותית את הפרויקט, שיהיה השנה הגדול ביותר עד כה. אנחנו מזמינים את כולם להשתתף באירועים וליהנות ממופעי תרבות של ענקי הזמרים הישראלים, בחינם או בתשלום סמלי של עד 30 שקל".
בינתיים חופשת הקיץ בשיאה, ומחלקת הנוער והצעירים במִנהל החינוך בעירייה מקיימת מגוון רחב של אירועים ופעילויות לצעירי העיר. במהלך חודש יוני נפגשו רכזי הנוער ונציגי מועצת הנוער העירונית עם נציגי בני הנוער בכל בתי הספר בעיר, על מנת לערוך בירור צרכים משמעותי לקראת הקיץ.
בין הפעילויות הייחודיות בעיר: בימי חמישי מתקיימות מסיבות לשכבות הגיל השונות, שבהן מתארחים תקליטנים שונים, כמו DJ לוטרה ו-DJ מיסטר בלאק, וכן בני נוער מהעיר שעברו קורס תקלוט מקצועי ויתקלטו בעצמם במהלך האירועים.
אחד הפרויקטים המסקרנים והחדשים שהושקו הקיץ הוא פרויקט ה-story car. במהלך לילות הקיץ שני כוכבי הרשת שירלי לוי ונבו עמרני יוצאים לבקר את בני הנוער בעיר, במקומות שהצעירים הכי אוהבים לבלות בהם. במקביל, לאורך כל הקיץ מתקיימות פעילויות מגוונות, כמו טורנירי ספורט לנוער בכדורגל וכדורשת ותחרות סקייטרים ארצית לנוער שתתקיים ב-30 ביולי בסקייט פארק גבעתיים.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

עיר בחפירות

עבודות תשתית נרחבות שמבוצעות בכמה אזורים בגבעתיים, ועבודות נוספות המתוכננות להתבצע בתוך כמה חודשים, צפויות להפוך לחלק משגרת החיים בעיר...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    דקה אחת
0

המאבק עולה שלב

"רשות הרישוי תגיש הודעה בתוך עשרה ימים, האם היא מקבלת את המלצת ועדת הערר, שלפיה החלטתה תבוטל בהסכמה ובהתאמה ויבוטל...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה