חדשות רמת גן-גבעתיים

מבצע האכיפה של המשטרה הניב כ-350 דוחות לנהגים

חדשות רמת גן-גבעתיים18 ביולי 2019    דקה אחת
0

בנוסף, נפסלו רישיונות נהיגה והורדו כלי רכב מהכביש • לפי נתוני עמותת "אור ירוק", ברמת גן יש 1,186 נהגים חדשים (בעלי רישיון נהיגה בני 18 ומטה) ובגבעתיים 420

מבצע האכיפה של המשטרה הניב כ-350 דוחות לנהגים
צילום פלאש 90 אילוסטרציה

משטרת מרחב דן קיימה מבצע אכיפה נרחב לעבירות תנועה, והפעם כלל המבצע גם רוכבי אופניים וקורקינטים חשמליים. במהלך המבצע המרחבי, שכלל את רמת גן וגבעתיים, נרשמו כ-350 דוחות לנהגים, נפסלו רישיונות נהיגה והורדו כלי רכב מהכביש.
בין עבירות התנועה הבולטות: שימוש בטלפון נייד בעת נהיגה, עקיפות מסוכנות, נסיעה באור אדום, אי מתן זכות קדימה להולכי רגל ועבירות של רוכבי אופניים וקורקינטים חשמליים, שנסעו על מדרכות ועברו על חוקי התנועה. במשטרה הזהירו כי האכיפה היזומה תימשך, ויינקטו אמצעים גלויים וסמויים.
בתוך כך, עמותת "אור ירוק" פרסמה נתונים שמהם עולה כי ברמת גן יש 1,186 נהגים חדשים (בעלי רישיון נהיגה בני 18 ומטה). עוד עולה מהבדיקה כי בעשור האחרון 220 נהגים חדשים היו מעורבים בתאונות דרכים בעיר. בגבעתיים 420 נהגים חדשים, וגם בה היו מעורבים 61 נהגים חדשים בתאונות דרכים בעיר בעשור האחרון.
"נהגים חדשים הם חסרי ניסיון, אך במקרים רבים בעלי ביטחון מופרז, וזה עלול ליצור שילוב קטלני המוביל לאסון", מתריע מנכ"ל "אור ירוק" ארז קיטה. "כדי לצמצם את מספר הנהגים החדשים המעורבים בתאונות דרכים ולהפחית את מספר הנפגעים, חייבים להגדיל את ההסברה לגבי הסכנות שבנהיגה, ולהגביר את האכיפה, בעיקר באזורי הבילוי של הצעירים". לדבריו, "רק עם נוכחות משטרתית, בולטת ומרתיעה, אפשר יהיה למנוע מהנהגים הצעירים לבצע עבירות תנועה מסוכנות, כמו נהיגה תחת השפעת אלכוהול ונהיגה במהירות מופרזת".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מיזם ה"סבבוס" יורחב

התחבורה הציבורית בשבת, שקישרה בין רמת גן למוקדי הבילוי והים בתל אביב, תורחב, והיא צפויה לכלול בשלב הראשון את קריית...

חדשות רמת גן-גבעתיים21 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

רמת גן מסבסדת את תנועות הנוער

דמי הרישום לתנועות הנוער ברמת גן יוזלו בשיעור חד של עד 90%. כך הוחלט פה אחד בישיבת מועצת עיריית רמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה