חדשות רמת גן-גבעתיים

"למה מגבילים את כניסת הילדים לבריכה?"

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2019    דקה אחת
0

כשאיתן שם טוב ובתו הפעוטה הגיעו לקאנטרי רמת עמידר, הם גילו שבחודשי הקיץ עד השעה 11:00 הכניסה למנויים בלבד • בעקבות פניית "המקומון" תיפתח הבריכה לכולם החל מ-8:00

"למה מגבילים את כניסת הילדים לבריכה?"
קאנטרי רמת עמידר. בתמונה הקטנה: השלט על השער ׀ צילומים: משה כהן, איתן שם טוב

"הגעתי עם בתי הפעוטה בת השנה וחצי בשבת בשעה 9:00 בבוקר לקאנטרי רמת עמידר, אבל לא נתנו לנו להיכנס לפני השעה 11:00", מספר איתן שם טוב, שבדומה להורים אחרים, לא הורשה להיכנס לקאנטרי, בטענה שעד השעה 11:00 הכניסה היא למנויים בלבד".
"אני נדרש לשלם 45 שקל לכרטיס כניסה, כשהבת שלי ישנה צהריים כבר בשעה 12:00. מה ההיגיון לאפשר לנו להיכנס לפחות משעה?", אמר שם טוב. "היו שם הורים נוספים, עם ילדיהם הקטנים, וגם הם היו חסרי אונים".
שם טוב מציין כי הוא מבין את מתן הקדימות למנויים מבוגרים בשעות הבוקר, אבל לדבריו, אסור להגביל את כניסת הילדים שמתרחצים בבריכת הילדים הקטנה. "יש בריכה מקורה למבוגרים, שרובם מגיעים כבר בשעת בוקר מוקדמת, אבל מדוע צריכים להגביל את כניסת הילדים שאינם מנויים? שיאפשרו לילדים להיכנס ללא הגבלה".
לדבריו, השומר בכניסה הפנה אותו ואת ההורים הנוספים שהגיעו לגן ציבורי סמוך. "לא יכולנו להיות שם הרבה זמן, כי היה חם והיה צורך במים לשתייה. חזרתי לשומר, שגילה אנושיות ואִפשר לנו באופן חד-פעמי מוקדם יותר מהשעה שנקבעה, אבל הבהיר שלא יאפשר זאת להבא, וכי ההוראה תקפה לחודשים יולי-אוגוסט". לדבריו, "בבריכת 'דג הזהב', הסמוכה לפארק הלאומי, אין הגבלה על כניסת ילדים. אנחנו בסך הכל מבקשים שלא יגבילו את שעות הכניסה של הילדים לקאנטרי", הוסיף.
מהעירייה נמסר: "על פי מדיניות הקאנטרי, הכנסת קהל שאינו מנוי בימי שבת היא החל מהשעה 11:00, כמקובל במועדוני כושר. לאור הביקוש, הנחה ראש העירייה כרמל שאמה הכהן את בית עמנואל לאפשר, החל מהשבת הקרובה, כניסה מרגע פתיחת הבריכה בשעה 8:00".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה