חדשות רמת גן-גבעתיים

"למה מגבילים את כניסת הילדים לבריכה?"

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2019    דקה אחת
0

כשאיתן שם טוב ובתו הפעוטה הגיעו לקאנטרי רמת עמידר, הם גילו שבחודשי הקיץ עד השעה 11:00 הכניסה למנויים בלבד • בעקבות פניית "המקומון" תיפתח הבריכה לכולם החל מ-8:00

"למה מגבילים את כניסת הילדים לבריכה?"
קאנטרי רמת עמידר. בתמונה הקטנה: השלט על השער ׀ צילומים: משה כהן, איתן שם טוב

"הגעתי עם בתי הפעוטה בת השנה וחצי בשבת בשעה 9:00 בבוקר לקאנטרי רמת עמידר, אבל לא נתנו לנו להיכנס לפני השעה 11:00", מספר איתן שם טוב, שבדומה להורים אחרים, לא הורשה להיכנס לקאנטרי, בטענה שעד השעה 11:00 הכניסה היא למנויים בלבד".
"אני נדרש לשלם 45 שקל לכרטיס כניסה, כשהבת שלי ישנה צהריים כבר בשעה 12:00. מה ההיגיון לאפשר לנו להיכנס לפחות משעה?", אמר שם טוב. "היו שם הורים נוספים, עם ילדיהם הקטנים, וגם הם היו חסרי אונים".
שם טוב מציין כי הוא מבין את מתן הקדימות למנויים מבוגרים בשעות הבוקר, אבל לדבריו, אסור להגביל את כניסת הילדים שמתרחצים בבריכת הילדים הקטנה. "יש בריכה מקורה למבוגרים, שרובם מגיעים כבר בשעת בוקר מוקדמת, אבל מדוע צריכים להגביל את כניסת הילדים שאינם מנויים? שיאפשרו לילדים להיכנס ללא הגבלה".
לדבריו, השומר בכניסה הפנה אותו ואת ההורים הנוספים שהגיעו לגן ציבורי סמוך. "לא יכולנו להיות שם הרבה זמן, כי היה חם והיה צורך במים לשתייה. חזרתי לשומר, שגילה אנושיות ואִפשר לנו באופן חד-פעמי מוקדם יותר מהשעה שנקבעה, אבל הבהיר שלא יאפשר זאת להבא, וכי ההוראה תקפה לחודשים יולי-אוגוסט". לדבריו, "בבריכת 'דג הזהב', הסמוכה לפארק הלאומי, אין הגבלה על כניסת ילדים. אנחנו בסך הכל מבקשים שלא יגבילו את שעות הכניסה של הילדים לקאנטרי", הוסיף.
מהעירייה נמסר: "על פי מדיניות הקאנטרי, הכנסת קהל שאינו מנוי בימי שבת היא החל מהשעה 11:00, כמקובל במועדוני כושר. לאור הביקוש, הנחה ראש העירייה כרמל שאמה הכהן את בית עמנואל לאפשר, החל מהשבת הקרובה, כניסה מרגע פתיחת הבריכה בשעה 8:00".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מלחמת המים עולה שלב

התוכנית של רשות המים לאחד את תאגידי המים של רמת גן, גבעתיים ובני ברק, מעוררת התנגדויות, ותוכרע בבית המשפט. בשלוש...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    3 דקות
0

רמת גן עושה כבוד לסביח העירקי

הכיכר שנבנית בימים אלה בצומת הרחובות נגבה-עוזיאל ברמת גן תיקרא "כיכר סביח" - על שם המאכל המיתולוגי, שהביאו איתם יוצאי...

חדשות רמת גן-גבעתיים31 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה