חדשות רמת גן-גבעתיים

אות הנשיא לתלמיד כיתה י"ב מתיכון בליך

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2019    דקה אחת
0

יובל סיני, רשג"ד בצופים ושגריר בארגון LEAD למנהיגות, זכה להוקרה על המיזם "צליל מיוחד" - מסגרת חברתית וחינוכית לחונכות של בני נוער עם צרכים מיוחדים באמצעות נוער מוזיקלי

אות הנשיא לתלמיד  כיתה י"ב מתיכון בליך
סיני. "מעורר השראה" ׀ צילום: דוברות העירייה

נשיא המדינה ראובן ריבלין העניק את אות הנשיא לשנת תשע"ט למתנדבים, ארגונים ויחידים, שהצטיינו בעשייתם למען החברה בישראל ופעלו להנגשת רוח, תרבות ואמנות למגוון קהלים בחברה הישראלית. בין מקבלי האות היה יובל סיני, תלמיד כיתה י"ב בתיכון בליך ברמת גן, שזכה להוקרה על המיזם "צליל מיוחד".
המיזם שהקים סיני הוא מסגרת חברתית וחינוכית לחונכות של בני נוער עם צרכים מיוחדים באמצעות נוער מוזיקלי. כמדריך ורשג"ד של קבוצת צמי"ד בצופים (צרכים מיוחדים) וכשגריר בארגון LEAD למנהיגות, החליט סיני להיות חלק מדור שמוביל שינוי, וקידם את הפרויקט שיוצר חוויה מוזיקלית, מחברת, חיובית ומיוחדת, לשני הצדדים – לחונכים ולחניכים.
ביחד עם שותפתו, אלה ויזל, מנהל סיני את המערך הלוגיסטי, התוכני, הרגשי, הערכי, המקצועי והאסטרטגי של המיזם. הוא מגייס לתכנית חונכים בעלי רקע מוזיקלי, שמלווים את הילדים במהלך המפגשים, דואג להכשרתם ועומד לצדם לאורך כל ההדרכות. המיזם פועל פעם בשבוע בתיכון בליך, התומך בתהליך, הן במתן המקום והן בליווי של אנשי הצוות, ובכך מאפשר את קיומה של התכנית החשובה הזאת והראשונה מסוגה בארץ.
"אני מברך את יובל סיני על קבלת אות מתנדב הנשיא, ועל היותו נציג הדור וסמל לישראל היפה ולנוער הנפלא שלנו", ציין ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן. "פגשתי את יובל במהלך ביקור בתיכון בליך, נחשפתי לתכנית וזכיתי להכיר נער מעורר השראה, עם לב רחב, המון אהבה ואמונה אמיתית בטוב".
שאמה הכהן הוסיף: "יובל הוא תוצר של מערכת החינוך העירונית ושל קהילה תומכת ומחבקת, ששמה דגש על שילוב, הכלה ושוויון הזדמנויות. הפרויקט המוזיקלי הוכיח את עצמו כמוצלח, ואין סיבה שערים אחרות לא יאמצו את המיזם".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"זה היה הרגע הקשה ביותר"

"הרופא הצמיד לאמא שלי את הטלפון לאוזן ואז נפרדתי ממנה כשהיא מורדמת ומונשמת. זה היה הרגע הקשה ביותר", מספר דניאל...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    2 דקות
0

חיזוק משמעותי

עיריית רמת-גן החלה לעבוד עם חברת " call יכול", המעסיקה עובדים עם מוגבלויות. עובדי החברה יחלו לעבוד עם אגף הכספים...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה