חדשות רמת גן-גבעתיים

"עכשיו סגרו גם את רחוב הכנסת"

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2019    דקה אחת
0

במקביל לעבודות ברחוב שינקין בגבעתיים, שעדיין רחוקות מסיום, החלו עבודות שיפוץ לא הרחק משם, ברחוב הכנסת • "זה מסע תלאות שלא נגמר", טוען תושב האזור

"עכשיו סגרו גם את רחוב הכנסת"
שיפוצים ברחוב הכנסת. מחליפים תשתיות רקובות ׀ צילום: משה כהן

בעוד עבודות השיפוץ ברחוב שינקין בגבעתיים, בין הרחובות סירקין לעין גדי, מתארכות מעבר לזמן המתוכנן – החלו עבודות שיפוץ לא הרחק משם, ברחוב הכנסת, בין הרחובות שדה דב וצה"ל. העבודות מבוצעות על ידי קבלנים מטעם העירייה ותאגיד מי גבעתיים.
"לא מספיק שהעבודות ברחוב שינקין גורמות לפגיעה באיכות החיים של התושבים, למחסור במקומות חניה ולשיבושים קשים בתנועה, עכשיו סגרו גם את רחוב הכנסת", מספר דייר המתגורר באזור. "מתי כבר יסתיימו העבודות בשינקין, ולמה התחילו העבודות ברחוב הכנסת, לפני שסיימו את העבודות בשינקין?", הוא שואל.
לדבריו, נהגים הנוסעים מרחוב בן צבי לרחוב הכנסת, נתקעים לאחר מרחק קצר בחסימות של הכביש, בשל עבודות התשתית. "קטע הכביש סגור לתנועת כלי רכב, ובהמשך יש שיבושים עד לפינת רחוב צה"ל. המעבר מרחוב הכנסת לרחוב שינקין, באזור העבודות, הופכת למסע תלאות שלא נגמר".
מעיריית גבעתיים נמסר בתגובה: "אנו שמחים, שלאחר 50 שנה שבהן מזרח רחוב שינקין היה מוזנח, עם תשתיות שנרקבו, הצלחנו להיכנס לשיפוצו. השיפוץ יהפוך את שינקין לאחד הרחובות היפים בעיר.
"השלב הראשון בשיפוץ אכן נמשך לצערנו מעבר למתוכנן, אך השלב השני מתקדם בהתאם ללוחות הזמנים, וכך אנו צופים שיקרה גם בשלב האחרון. אנו בהחלט מבינים ומצטערים על אי הנוחות שנוצרת בשלב העבודות, אך המטרה הכרחית והתוצאות בסופו של דבר יהיו מצוינות.
"באשר לעבודות ברחוב הכנסת, מדובר בעבודה דחופה של מי גבעתיים להחלפת תשתית לקראת החורף הבא, כשבנוסף לעבודה זו, העירייה מקימה בצומת הכנסת-צה"ל מעגל תנועה בטיחותי ודקורטיבי, והמטרה היא לסיימו במהלך חודשי הקיץ, כשהילדים בחופשה והתנועה דלילה יותר".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה