חדשות רמת גן-גבעתיים

עסקי נשים

חדשות רמת גן-גבעתיים4 ביולי 2019    2 דקות
0

בכנס ראשון מסוגו ליזמיות ונשות עסקים ברמת גן, נחשף בפני המשתתפות "פורום נשים ועסקים", שיחל לפעול בעיר במטרה לקדם עסקים קטנים ובינוניים במסגרת קהילה תומכת

עסקי נשים
כהן ומנע. הזדמנויות עסקיות ׀ צילום: שלומי מזרחי

עשרות יזמיות ונשות עסקים מרמת גן השתתפו בכנס ייחודי, שהתקיים ביוזמת הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, "מעוף" מחוז מרכז והמחלקה למעמד האישה ושוויון מגדרי בעיריית רמת גן. בכנס, שהתקיים בבית רוזן בעיר, הוצג בפני המשתתפות "פורום נשים ועסקים", שיפעל בעיר ויהווה קהילה עסקית לנשות עסקים מרמת גן.
המשתתפות קיבלו כלים מקצועיים לניהול עסק מוצלח, ושמעו על אפשרויות הסיוע העומדות לרשותן. הן שמעו הרצאה של היזמת עדי רונן, מייסדת ADIKA ומיזם IT MOMZ, והיועצת הארגונית אורלי סולומון בר הציגה בפני הנשים את יתרונות הנטוורקינג למינוף העסק.
"אנחנו שמחות על ההיענות הרבה בקרב נשות העסקים בעיר. הכנס הוא חלק מסדרת כנסים שמערך 'מעוף' מפיק בשנתיים האחרונות, במטרה לחשוף עסקים מהאזור להזדמנויות עסקיות ולפעול לחיזוק חוסנם הכלכלי של העסקים בעיר", ציין מנכ"ל "מעוף" מרכז אורי כהן. לדבריו, "הכנס והקמת הפורום הם תוצאה של שיתוף פעולה ממושך עם עיריית רמת גן, הרואה חשיבות גדולה לקידום ולהצלחת העסקים הקטנים והבינוניים בעיר".
חברת מועצת העיר ויו"ר מִנהלת העסקים העירונית עו"ד חיה מנע הבטיחה שזו רק ההתחלה: "אני שמחה שהיוזמה שלי להקים ברמת גן 'פורום נשים ועסקים' יוצאת לדרך, בברכת ראש העירייה ובשיתוף מערך 'מעוף' של משרד הכלכלה". לדבריה, הכנס והקמת הפורום מהווים חלק מתכנית העבודה של מִנהלת העסקים העירונית, שמטרתה, בין היתר, לקדם את העסקים המקומיים.
בנוסף לפורום זה, מקדמים מִנהלת העסקים העירונית ו"מעוף" גם את "פורום העסקים של רמת גן", שלדברי עו"ד מנע – "יחל את פעילותו בקרוב". "הפורום מיועד לכלל העסקים בעיר, ויכלול מפגשים מקצועיים עם גורמים עירוניים, במטרה לחזק את הקשר בין העירייה לעסקים קטנים ובינוניים, שהם מנוע הצמיחה של הכלכלה המקומית. נפעל על מנת לסייע להם ולקדם אותם", היא הוסיפה.
מאז פתיחת סניף "מעוף" בעיר לפני כשנתיים, העניקו היועצים והמומחים של "מעוף" ליווי וייעוץ ליותר מאלפיים עסקים ויזמים מהעיר – כ-2,500 שעות הכשרה עסקית, בנוסף לגיוס מימון בעשרות מיליוני שקלים.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

עיר בחפירות

עבודות תשתית נרחבות שמבוצעות בכמה אזורים בגבעתיים, ועבודות נוספות המתוכננות להתבצע בתוך כמה חודשים, צפויות להפוך לחלק משגרת החיים בעיר...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    דקה אחת
0

המאבק עולה שלב

"רשות הרישוי תגיש הודעה בתוך עשרה ימים, האם היא מקבלת את המלצת ועדת הערר, שלפיה החלטתה תבוטל בהסכמה ובהתאמה ויבוטל...

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביולי 2020    4 דקות

כתיבת תגובה