חדשות רמת גן-גבעתיים

ביום שלישי יוכרע גורל התחבורה הציבורית בשבת

חדשות רמת גן-גבעתיים4 ביולי 2019    דקה אחת
0

ראש עיריית רמת גן הודיע על חופש הצבעה לכל חברי הקואליציה • כרמל שאמה הכהן וליעד אילני נפגשו השבוע עם סגנית ראש עיריית ת"א כדי לבחון הקמת קו הסעה משותף בסופי שבוע

ביום שלישי יוכרע גורל התחבורה הציבורית בשבת
אוטובוס השבת. צפוי רוב לאישור התכנית ׀ צילום הדמיה: אורן נחשון, פלאש 90

גוברת הדריכות במערכת הפוליטית ברמת גן לקראת ישיבת מועצת העיר ביום שלישי, שבה יימשך הדיון על התכנית להפעלת תחבורה ציבורית בשבת. בסיומו תתקיים ההצבעה הגורלית אם תהיה תחבורה ציבורית בשבת, שתעבור בצירי התנועה הראשיים בעיר ותסיע נופשים לחופי הים בתל אביב.
ראש העירייה כבר הודיע שיינתן חופש הצבעה לכל חברי הקואליציה. "שכל אחד יצביע על פי מצפונו", הבהיר כרמל שאמה הכהן. ההערכות הן שבנוסף לשני חברי הקואליציה מש"ס, סגן ראש העירייה עו"ד דוד מנחם ועו"ד זוהר ישרים, יהיו חברים נוספים מהקואליציה שיתנגדו לתכנית.
עם זאת, עדיין לא ברור אם כל חברי האופוזיציה יצביעו כמקשה אחת נגדה. בכיר בעירייה העריך השבוע, שבסופו של דבר יהיה רוב לתכנית, שתועלה להצבעה בתום הדיון הטעון.
בינתיים, סגנית ראש עיריית תל אביב מיטל להבי נועדה השבוע עם שאמה הכהן וממלא מקומו ליעד אילני, מחזיק תיק התנועה והחניה בעיר. להבי הציעה להפעיל אשכול תחבורתי משותף בסופי שבוע לכמה רשויות, שבמסגרתו יופעלו קווי הסעה בימי שישי ושבת. מהנתונים שהוצגו בפני שאמה הכהן ואילני עולה כי ניסיון דומה שערכה תל אביב לשאטלים בשבתות לא עלה יפה, והאוטובוסים היו במרבית המקרים ריקים. "בפגישה עם ראש העירייה הוצגו כמה מיזמים שאני ולהבי מקדמים בנושאים תחבורתיים ובשיתוף עם עיריית תל אביב", ציין אילני.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה