חדשות רמת גן-גבעתיים

נערכים לשנה הבאה

חדשות רמת גן-גבעתיים3 ביולי 2019    דקה אחת
0
נערכים לשנה הבאה

החופש הגדול רק התחיל, אבל ברמת גן כבר מתכוננים לשנת הלימודים הקרובה. ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "רמת-גן חוזרת להוביל בחינוך ובשירות למשפחות הצעירות. המבנה הרב-תכליתי מהווה בשורה של ממש, ישפר את איכות החיים של התושבים ויעניק מענה ראוי לצרכים שלהם"

בימים אלה מסתיימת בנייתו של אשכול גנים חדש ברחוב החי"ל 16 ברמת-גן, שיחל לפעול החל משנת הלימודים הקרובה ב-1 בספטמבר. אגף החינוך בעיריית רמת-גן מזמין את הציבור הרחב להיות שותף בבחירת השם החדש לאשכול. תושבים המעוניינים לקחת חלק בהליך השיתוף, מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של העירייה, לבחור בין האפשרויות ולהשפיע.

האשכול ברחוב החי"ל יתפרש על קומפלקס בן שלוש קומות ויציע מרחב מתקדם עבור הילדים, הכולל, בין היתר, כיתות חדשות, חצר מקורה, שתי מעליות וחלל רב-תכליתי להעצמת הפעילות והתכנים הלימודיים. בנוסף, יוכשרו חניות לטובת באי המרכז, במטרה לצמצם את עומסי התנועה באזור ולהבטיח הורדה בטוחה של ילדים.
מי שתרכז את כלל הפעילות במקום היא מנהלת האשכול, שתעניק מענה פדגוגי, ארגוני וקהילתי, תוך יישום המודל העירוני-חינוכי "הגן הזה הוא אני", המביא לידי ביטוי את הייחודיות של כל ילד וילדה.

במטרה להעניק מענה מיטבי לצרכי תושבי האזור ולייעל את השימוש בקרקעות באמצעות עירוב שימושים, בקומת הקרקע שבמבנה תפעל תחנת טיפת חלב המחודשת. כזכור, התחנה הוותיקה סגרה את שעריה אשתקד לטובת שיפוץ מאסיבי. התחנה תחדש את פעילותה במהלך חודש ספטמבר ותלווה משפחות מרגע הולדת התינוק ועד להגיעו לכיתה א'.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות
1

"זה היה הרגע הקשה ביותר"

"הרופא הצמיד לאמא שלי את הטלפון לאוזן ואז נפרדתי ממנה כשהיא מורדמת ומונשמת. זה היה הרגע הקשה ביותר", מספר דניאל...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה