חדשות רמת גן-גבעתיים

נערכים לשנה הבאה

חדשות רמת גן-גבעתיים3 ביולי 2019    דקה אחת
0
נערכים לשנה הבאה

החופש הגדול רק התחיל, אבל ברמת גן כבר מתכוננים לשנת הלימודים הקרובה. ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "רמת-גן חוזרת להוביל בחינוך ובשירות למשפחות הצעירות. המבנה הרב-תכליתי מהווה בשורה של ממש, ישפר את איכות החיים של התושבים ויעניק מענה ראוי לצרכים שלהם"

בימים אלה מסתיימת בנייתו של אשכול גנים חדש ברחוב החי"ל 16 ברמת-גן, שיחל לפעול החל משנת הלימודים הקרובה ב-1 בספטמבר. אגף החינוך בעיריית רמת-גן מזמין את הציבור הרחב להיות שותף בבחירת השם החדש לאשכול. תושבים המעוניינים לקחת חלק בהליך השיתוף, מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של העירייה, לבחור בין האפשרויות ולהשפיע.

האשכול ברחוב החי"ל יתפרש על קומפלקס בן שלוש קומות ויציע מרחב מתקדם עבור הילדים, הכולל, בין היתר, כיתות חדשות, חצר מקורה, שתי מעליות וחלל רב-תכליתי להעצמת הפעילות והתכנים הלימודיים. בנוסף, יוכשרו חניות לטובת באי המרכז, במטרה לצמצם את עומסי התנועה באזור ולהבטיח הורדה בטוחה של ילדים.
מי שתרכז את כלל הפעילות במקום היא מנהלת האשכול, שתעניק מענה פדגוגי, ארגוני וקהילתי, תוך יישום המודל העירוני-חינוכי "הגן הזה הוא אני", המביא לידי ביטוי את הייחודיות של כל ילד וילדה.

במטרה להעניק מענה מיטבי לצרכי תושבי האזור ולייעל את השימוש בקרקעות באמצעות עירוב שימושים, בקומת הקרקע שבמבנה תפעל תחנת טיפת חלב המחודשת. כזכור, התחנה הוותיקה סגרה את שעריה אשתקד לטובת שיפוץ מאסיבי. התחנה תחדש את פעילותה במהלך חודש ספטמבר ותלווה משפחות מרגע הולדת התינוק ועד להגיעו לכיתה א'.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אוטובוס השבת יגיע לגבעתיים בשבוע הבא

התחבורה הציבורית בערבי שישי וימי שבת בין גבעתיים לתל אביב תצא לדרך בסוף השבוע הבא, 20 בנובמבר. מועצת עיריית גבעתיים...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

צופים פגיעה

ההסלמה הביטחונית בדרום גרמה לשיבושים קשים בשגרת החיים ברמת גן ובגבעתיים. גני הילדים, בתי הספר, הצהרונים, המרכזים הקהילתיים ומועדוני הגמלאים...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בנובמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה