חדשות רמת גן-גבעתיים

נערכים לשנה הבאה

חדשות רמת גן-גבעתיים3 ביולי 2019    דקה אחת
0
נערכים לשנה הבאה

החופש הגדול רק התחיל, אבל ברמת גן כבר מתכוננים לשנת הלימודים הקרובה. ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "רמת-גן חוזרת להוביל בחינוך ובשירות למשפחות הצעירות. המבנה הרב-תכליתי מהווה בשורה של ממש, ישפר את איכות החיים של התושבים ויעניק מענה ראוי לצרכים שלהם"

בימים אלה מסתיימת בנייתו של אשכול גנים חדש ברחוב החי"ל 16 ברמת-גן, שיחל לפעול החל משנת הלימודים הקרובה ב-1 בספטמבר. אגף החינוך בעיריית רמת-גן מזמין את הציבור הרחב להיות שותף בבחירת השם החדש לאשכול. תושבים המעוניינים לקחת חלק בהליך השיתוף, מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של העירייה, לבחור בין האפשרויות ולהשפיע.

האשכול ברחוב החי"ל יתפרש על קומפלקס בן שלוש קומות ויציע מרחב מתקדם עבור הילדים, הכולל, בין היתר, כיתות חדשות, חצר מקורה, שתי מעליות וחלל רב-תכליתי להעצמת הפעילות והתכנים הלימודיים. בנוסף, יוכשרו חניות לטובת באי המרכז, במטרה לצמצם את עומסי התנועה באזור ולהבטיח הורדה בטוחה של ילדים.
מי שתרכז את כלל הפעילות במקום היא מנהלת האשכול, שתעניק מענה פדגוגי, ארגוני וקהילתי, תוך יישום המודל העירוני-חינוכי "הגן הזה הוא אני", המביא לידי ביטוי את הייחודיות של כל ילד וילדה.

במטרה להעניק מענה מיטבי לצרכי תושבי האזור ולייעל את השימוש בקרקעות באמצעות עירוב שימושים, בקומת הקרקע שבמבנה תפעל תחנת טיפת חלב המחודשת. כזכור, התחנה הוותיקה סגרה את שעריה אשתקד לטובת שיפוץ מאסיבי. התחנה תחדש את פעילותה במהלך חודש ספטמבר ותלווה משפחות מרגע הולדת התינוק ועד להגיעו לכיתה א'.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה