חדשות רמת גן-גבעתיים

"בושה וחרפה לגנוב קקטוסים מאנדרטת הנצחה"

חדשות רמת גן-גבעתיים27 ביוני 2019    דקה אחת
0

אלמונים עקרו את הצמחים שנשתלו ליד האנדרטה כדי למנוע מכלבים לעשות עליה את צרכיהם • קובי סטרוג: "לאן הגענו? לקחו משחר את הדבר הזה, ולנו זה מאוד כואב"

"בושה וחרפה לגנוב  קקטוסים מאנדרטת הנצחה"
האנדרטה אחרי. צילומים: באדיבות המשפחה

"התחושה מאוד קשה וכואבת", אומר קובי סטרוג, אביו של לוחם דובדבן שחר סטרוג ז"ל, לאחר שנגנבו ארבעה קקטוסים שנשתלו לצד האנדרטה בגן הציבורי שהוקם לזכרו, סמוך לשבט צופי גבעתיים.
"בתי עדי הלכה לצופים, ובדרך היא עברה ליד האנדרטה והבחינה שהקקטוסים ששתלנו נמצאים במקומם. הם נועדו למנוע מכלבים לעשות את צרכיהם על האנדרטה", סיפר קובי סטרוג. "אבל כשעדי חזרה הביתה, היא ראתה שהקטטוסים נעקרו". לדבריו, זה מאוד הסעיר אותה וגם את חבריה לצופים, שהחלו לחפש אותם. אבל החיפושים לא העלו דבר, ונראה שהקקטוסים נגנבו.
מאז מותו הטרגי של סטרוג מפליטת כדור, לפני כשנה ושלושה חודשים, הפכה משפחתו את הנצחתו והנחלת מורשתו הערכית למפעל חיים. הקמת הפינה הירוקה לזכרו גרמה להתרגשות רבה בקרב בני משפחה וחברים. "השווי של הקקטוסים, שהם די גדולים, הוא כ-2,500 שקל. בושה וחרפה לגנוב קקטוסים מאנדרטת הנצחה. לאן הגענו? לקחו משחר את הדבר הזה, ולנו זה מאוד כואב", ציין סטרוג.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תלמידים בכתה א' מרחו תלמידה בצואת כלבים

בבית ספר יסודי בעיר, מרחו שבעה תלמידים בכתה א' ילדה מכתה ב' בצואת כלבים ודרשו ממנה לאכול אותה. התלמידים הושעו ליום...

חדשות רמת גן-גבעתיים23 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

גמלאים ונהנים

ביום רביעי (18.9) יצאו עשרות גמלאי גבעתיים לטיול סביב מדע ונפש במכון וייצמן וכפר חב"ד במסגרת סדרת הפעילויות והאירועים שעורך...

חדשות רמת גן-גבעתיים23 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה