חדשות רמת גן-גבעתיים

יקירת גבעתיים הלכה לעולמה

חדשות רמת גן-גבעתיים20 ביוני 2019    דקה אחת
0
יקירת גבעתיים הלכה לעולמה
דרזיה ז"ל, ליד שלט ההנצחה לבעלה ׀ צילום: באדיבות המשפחה

פרידה דרזיה, יקירת העיר גבעתיים, נפטרה בגיל 86. דרזיה ז"ל היא אלמנתו של ד"ר איזק דרזיה, רופא ותיק בעיר, שכיהן כסגן ראש העירייה לפני כ-30 שנה, ואמו של רמי דרזיה, שכיהן בעבר כחבר מועצה בתפקידים בכירים בעירייה.
עד אחרית ימיה כיהנה דרזיה כיו"ר העמותה ע"ש סעד לוי, שסייעה בהקמת חדרי לימוד למקצועות מגוונים בבתי ספר בגבעתיים. דרזיה עלתה לארץ מלבנון בשנת 1966, ומאז היא ובני משפחתה התגוררו ברחוב משמר הירדן בגבעתיים. לפני עלייתה לישראל, היא למדה בבית הספר היהודי אליאנס בביירות והייתה מדריכה בכירה בתנועת מכבי של הקהילה היהודית בעיר.
לא מכבר הוביל ראש העירייה רן קוניק, שבעבר היה יריב פוליטי מר של משפחת דרזיה, וראש העירייה הקודם ראובן בן שחר, החלטה לקרוא לגשר רבין על שמו של ד"ר איזק דרזיה. "ד"ר דרזיה שימש כאוזן קשבת ויד תומכת לכלל הקהילה. לאורך השנים ראה בתפקידיו הציבוריים והמקצועיים גשר בין כלל חלקי האוכלוסייה, על גווניה השונים", צוין בשלט ההנצחה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה