חדשות רמת גן-גבעתיים

מלך החיות: אחרי שנתיים, יש מנכ"ל חדש לספארי

חדשות רמת גן-גבעתיים20 ביוני 2019    דקה אחת
0

אורן בן יוסף, שגבר על עשרות מועמדים לתפקיד, הוא חבר קיבוץ צובה, וכיהן בעבר כמנכ"ל הגן הבוטני בירושלים וכמנכ"ל פארק האטרקציות קיפצובה

מלך החיות: אחרי שנתיים, יש מנכ"ל חדש לספארי
ברזילי ובן יוסף. גאווה מקומית ׀ צילום: דוברות העירייה

לאחר כשנתיים ללא מנכ"ל וחודשים ארוכים של הליכי איתור, התמנה אורן בן יוסף (48) למנכ"ל הספארי ברמת גן. הספארי, שהיה בבעלות משותפת של עיריות תל אביב ורמת גן, הועבר לבעלותה המלאה של עיריית רמת גן, וכיו"ר הדירקטוריון מכהן סגן ראש העירייה עו"ד רועי ברזילי.
בן יוסף (48), שנבחר לתפקיד, הוא חבר קיבוץ צובה, נשוי ואב לארבעה, בעל תואר שני בעבודה סוציאלית ובמנהל עסקים. בשנים האחרונות כיהן כמנכ"ל הגן הבוטני בירושלים, ולפני כן כמנכ"ל פארק האטרקציות "קיפצובה" שבקיבוצו. לאחרונה שימש כעמית מחקר במרכז לעסקים חברתיים והשקעות חברתיות במכללה למנהל, וכיועץ מומחה לפיתוח כלכלי ואסטרטגי של ארגוני המגזר השלישי.
"אני שמח לקבל על עצמי את האתגר ומודה על הזכות להוביל ביחד עם הצוות המסור את המשך פיתוחו, כעוגן המושך קהלים מגוונים מכל רחבי הארץ, וכאתר עדכני ורלוונטי, המשרת את העיר והקהילה שסביבו ומביא להם גאווה", ציין בן יוסף. "אמשיך את קידומו וחיזוק מעמדו כגן חיות מוביל, שיעמוד בשורה הראשונה עם גני החיות המודרניים והאהובים בעולם".
עו"ד ברזילי אמר לאחר בחירתו של בן יוסף: "אני מברך את אורן על מינויו, ומאמין בו וביכולותיו לקדם את הספארי לעבר המטרות שהצבנו, במסגרת התכניות לקידום גן החיות". ברזילי ציין כי בן יוסף נבחר מבין עשרות רבות של מועמדים ראויים. "מה שהכריע את הבחירה הייתה האג'נדה הברורה שהוא הציג, ההבנה העמוקה של צורכי הספארי והייחודיות של ניהול מקום כה יקר לעיר רמת גן. כיו"ר הדירקטוריון, אסייע לו בכל יוזמה ובכל תהליך".
ברזילי ציין כי בן יוסף מגיע עם יכולות ניהוליות מוכחות. "כשהחל לנהל את הגן הבוטני, המקום היה בגירעון של 17 מיליון שקל, והוא הביא אותו לרווחיות ול-250 אלף מבקרים בשנה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"שילוב הגמלאים בקהילה עושה טוב לכולם"

"הבעיה הכי קריטית של רבים מהגמלאים היא הבדידות", אומר מחזיק תיק הגמלאים בעיריית גבעתיים אלי הולצמן. "גמלאי בודד עלול להיכנס...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בנובמבר 2019    4 דקות
0

גבעתיים: זינוק בניגשים לבגרות ב-5 יחידות מתמטיקה

מגמת עלייה במספר הניגשים לבגרות במתמטיקה 5 יחידות, שזינק בגבעתיים תוך חמש שנים מ-15.8% ל-31%. כך עולה מנתוני המצוינות של...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה