חדשות רמת גן-גבעתיים

בגלל לבוש לא צנוע, נמנעה מחיילים בודדים השכרת דירה ברמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים20 ביוני 2019    דקה אחת
0

חמשת החיילים שכרו דירה ברחוב יהודה הנשיא בעיר, אבל בלחץ השכנים נאלץ בעל הדירה לבטל את חוזה השכירות עמם • בהתערבות ראש העירייה וסגנו, נמצאה לחיילים דירה חלופית • ברזילי: "המקרה ממחיש את ההקצנה הדתית שעוברת העיר"

בגלל לבוש לא צנוע, נמנעה מחיילים בודדים השכרת דירה ברמת גן
החיילים הבודדים. "זרקו אותם" ׀ צילום: באדיבות המצולמים

חמישה חיילים בודדים, ששכרו דירה ברחוב יהודה הנשיא ברמת גן, לא הורשו להתגורר במקום, בעקבות תלונות של שכנים על לבושם הבלתי צנוע ועל נשיקות בחדר המדרגות.
סגן ראש עיריית רמת גן עו"ד רועי ברזילי ציין כי החיילים הבודדים הגיעו מרוסיה ואוקראינה. "מדובר בארבעה חיילים המשרתים בשירות פעיל, ובבחורה שעומדת להשתחרר מצה"ל, שהיא בת זוג של אחד מהם", סיפר ברזילי. "ביום חמישי, כשהם העבירו את הדברים לדירה, התקשר אליהם בעל הדירה ואמר שבעקבות תלונות של השכנים הוא מבטל את החוזה.
"בעקבות פנייה של אישה המסייעת ומלווה חיילים בודדים ברמת גן, הגעתי למקום יחד עם חבר המועצה שלומי בן ששון. הבחורה קיבלה מאוד קשה את ההודעה. היא עלתה לבניין ובכתה. היא שאלה 'מה עשיתי?'. היא והחיילים לא הבינו בהתחלה מה קרה, וחשבו שאולי זה בגלל מוצאם. הם הרגישו מאוד פגועים", סיפר ברזילי. "בחוזה השכירות לא הייתה הוראה על צניעות.
"יחד עם ראש העירייה התקשרנו לבעל הדירה וביקשנו ממנו שיאפשר לחיילים להתגורר בדירה, כיוון שאין להם מקום מגורים חלופי", הוסיף ברזילי. "ביום שישי בעל הדירה הביע חרטה על מה שקרה, התנצל והסכים שישכרו את הדירה, אבל החיילים, שמאוד נפגעו, כבר לא הסכימו. הם הרגישו שזרקו אותם ומאוד נפגעו".
ברזילי הודיע שלאחר חיפושים קדחתניים, בסיוע מתווך שוויתר על דמי תיווך, נמצאה עבור החיילים הבודדים דירה באזור שדרות ירושלים בעיר. ברזילי ציין עוד כי הוא סיכם עם בעל הדירה שהחיילים יקבלו פיצוי – מימון ההובלה וחודש שכירות חינם. "המקרה רק ממחיש את כל מה שאמרנו על ההקצנה הדתית שעוברת רמת גן".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מינוי משפטי חדש

ברכות לעו"ד סהר פינטו שנכנס לתפקידו כיועץ המשפטי בעיריית רמת-גן ומנהל השירות המשפטי בעירייה. האגף המשפטי בעירייה אחראי על מתן שירותים...

חדשות רמת גן-גבעתיים15 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

שריפה בגבעתיים בגלל אופניים חשמליים

לוחמי האש הגיעו בשעות הצהריים היום (שבת 14.9) לכבות שריפה בדירה ברחוב כצנלסון בגבעתיים. צוותי הכיבוי שהגיעו למקום זיהו עשן...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה