חדשות רמת גן-גבעתיים

אירוע הגאווה ברמת גן: "עשינו את הדבר הנכון"

חדשות רמת גן-גבעתיים13 ביוני 2019    דקה אחת
0

ראש העירייה סיכם את האירוע הראשון מסוגו בעיר, שאליו הגיעו אלפי תושבים ואורחים, וענה למשביתי השמחה: "אם הם היו מגיעים, הם היו מבינים שלא מדובר במסיבת סוטים/פדופילים/חולים"

אירוע הגאווה ברמת גן: "עשינו את הדבר הנכון"
שאמה הכהן ולידר באירוע הגאווה בעיר. "יצרנו מציאות חדשה" ׀ צילום: אילן ספירא

אלפים השתתפו באירוע הגאווה הראשון בתולדות רמת גן, שהתקיים ביום שישי בכיכר שניצר בבורסה. לקראת האירוע, הונפו יותר ממאה דגלי גאווה ושלטים באזורים שונים בעיר.
כצפוי, התקבלו דיווחים על השחתת הדגלים בצומת אלוף שדה פינת הירדן ועל הורדת דגלים ברחוב ביאליק. עוד לפני האירוע הוצתו כמה מדגלי הגאווה שנתלו בעיר. בתגובה, אמר ראש העירייה כרמל שאמה הכהן כי על כל דגל שהוצת – יוצבו עשרה דגלים חדשים.
במתחם הבורסה בעיר התקיימה המסיבה הגדולה של האירוע תחת הכותרת "גאה להיות רמת גני". במסיבה, בהנחיית הסטנדפיסט נדב אבוקסיס, השתתפו תושבים ומבקרים מחוץ לעיר, שצבעו את המתחם בשלל צבעי הקשת. בין האומנים וההרכבים שהופיעו באירוע היו עברי לידר, ספיר סבן, די-ג'יי מיכל שור, די-ג'יי מלשה ודי-ג'יי מור אברהמי.
שאמה הכהן, שחגג עם המשתתפים, סיכם את האירוע: "חוץ מזה שהיה שמח, היה גם מרגש. ברור לי שעשינו את הדבר הנכון. רק דבר אחד היה חסר לי שם, וזה כל אלה שפנו אליי ותקפו אותי בטענות ובבקשות לבטל את האירוע. אם הם היו מגיעים לאירוע, הם היו מבינים כמה הם טועים, ושלא מדובר במסיבת סוטים/פדופילים/חולים, וגם לא במסיבת עירום. יצרנו מציאות חדשה ועשינו היסטוריה ברמת גן. לא מאמין שבעתיד רמת גן תחזור לאחור, לא משנה מי יעמוד בראשה אחריי", הוא הוסיף.
הוא הודיע ששבוע הגאווה מהווה את יריית הפתיחה לתכנית לקידום הקהילה הגאה בעיר.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"זה היה הרגע הקשה ביותר"

"הרופא הצמיד לאמא שלי את הטלפון לאוזן ואז נפרדתי ממנה כשהיא מורדמת ומונשמת. זה היה הרגע הקשה ביותר", מספר דניאל...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    2 דקות
0

חיזוק משמעותי

עיריית רמת-גן החלה לעבוד עם חברת " call יכול", המעסיקה עובדים עם מוגבלויות. עובדי החברה יחלו לעבוד עם אגף הכספים...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה