חדשות רמת גן-גבעתיים

בית אקשטיין: סיום מרגש

חדשות רמת גן-גבעתיים11 ביוני 2019    דקה אחת
0

מופע הסיום המרגש של תלמידי בית אקשטיין, שלא הותיר אף עין יבשה

בית אקשטיין: סיום מרגש
צילום באדיבות העירייה

בלב שכונת רמת אפעל ברמת-גן פועל, זו השנה החמישית ברציפות, בית ספר בית אקשטיין, המיועד לתלמידים המאובחנים על הספקטרום האוטיסטי בגילאי 21-6.

לכבוד סיום שנת הלימודים תשע"ט, העלו התלמידים מופע מרגש, שנערך בתיאטרון ראסל במעמד סגן ראש העיר ויו"ר האגף לשירותים חברתיים, עו"ד דוד מנחם. התלמידים הופיעו בקטעי קריאה, שירה, ריקוד ואף קטע תיאטרון מלא הומור. זו הפעם הראשונה שתלמידי בית הספר מציינים את תום שנת הלימודים במופע מול קהל רב, שהוכתר כהצלחה מסחררת ולא הותיר עין יבשה באולם.

סגן ראש העיר, עו"ד דוד מנחם: "לראות מופע כל כך יפה ומהנה של ילדים עם צרכים מיוחדים מעיד על השקעה גדולה של הרשות בכלל ובית אקשטיין בפרט. אין לי ספק שמשפחות רוו נחת מילדיהם. עיריית רמת-גן תמשיך לעשות כל שיידרש למען רווחת הילדים ובני משפחותיהם, ובעזרת תמיכת ראש העיר תמשיך להעצים ביתר שאת פעילויות מסוג אלו".

קרן בן אריה, מנהלת בית ספר בית אקשטיין רמת אפעל: "בית הספר בית אקשטיין רמת אפעל פועל זו השנה החמישית בעיר רמת גן למען קידום איכות חיים של ילדים ונערים על הספקטרום האוטיסטי. בית הספר חרט על דגלו את ערכי כבוד האדם, שוויון חברתי וקידום זכויות של אנשים עם צרכים מיוחדים. אנו פועלים למען פיתוח כישורי החיים של התלמידים שלנו ושכלול היכולת העצמאית שלהם, החל מרכישת הרגלי 'תלמידאות' בגילאים הצעירים ועד להכנה לקראת חיים בוגרים, נסיעה בתחבורה הציבורית, התנסות במקומות עבודה וכו'. מעבר ללימודי הליבה על פי תכנית משרד החינוך, התלמידים נהנים גם ממגמות העשרה כגון: תיאטרון, מוזיקה, אומנות פלסטית, אומנויות לחימה, אפיה, צילום ועוד".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה