חדשות רמת גן-גבעתיים

בין מצטייני המחוז: 5 אנשי חינוך מגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים6 ביוני 2019    2 דקות
0

החמישה עלו לשלב הגמר של מצטייני מחוז תל אביב לשנת תשע"ט, שאליו העפילו 50 אנשי חינוך • ראש העירייה על המצטיינים: "דוגמה ומופת לעמיתיהם ולתלמידיהם, שיזכרו אותם כל ימי חייהם"

בין מצטייני המחוז: 5 אנשי חינוך מגבעתיים
צילומים: דוברות העירייה

חמישה אנשי חינוך מגבעתיים עלו לשלב הגמר של מצטייני מחוז תל אביב לשנת הלימודים תשע"ט. הייצוג של גבעתיים עומד השנה על כ-10% מכלל מצטייני המחוז. מתוך 50 אנשי החינוך שהגיעו לשלב הגמר, ייבחרו בשלב הבא 16 מצטיינים, שיהוו את חוד החנית בחינוך.
תהליך הבחירה של משרד החינוך היה מורכב. במהלכו נבחרו אנשי חינוך מצטיינים מ-15 רשויות ו-28 אלף עובדי הוראה. בעיריית גבעתיים מרוצים מהבחירה. "מערכת החינוך המוצלחת שלנו מבוססת על האסטרטגיה והמדיניות העירונית שנותנות עדיפות עליונה לקידום החינוך", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק.
"אתם, מחנכים יקרים, מהווים דוגמה ומופת לנתינה טהורה, המלווה במסירות ובנחישות אין קץ לתלמידים שלכם. הצטיינותכם מאפשרת לנו להאיר זרקור על אנשי החינוך המנהיגים למצוינות ומהווים דוגמה ומופת לעמיתיהם ולתלמידיהם, שיזכרו אותם כל ימי חייהם", הוסיף קוניק.
בנימוקי השופטים נכתב על אלכס קרסין מתיכון אורט גבעתיים: "על היותו מורה למתמטיקה, המוביל את תלמידיו למצוינות בדרכים ייחודיות. על הטמעת חשיבה מתמטית יצירתית, המקנה לתלמידיו חוויות למידה ואהבת המקצוע. על העצמת התלמידים ועל שיתופם בתכנית מועדון החמש של קרן טראמפ ואוניברסיטת חיפה, וכן על היותו מורה אהוב, היוצר קשר אישי ומשמעותי עם תלמידיו ומוכיח זאת בכל יום מחדש".
על ציפי סבירסקי מבית הספר דוד שמעוני: "על היותה מורה יצירתית, המלמדת את תלמידיה בדרכים מקוריות ובשיטות הוראה ייחודיות, התורמות לפיתוח כישורי קריאה וכתיבה מיטביים של כלל התלמידים. על היותה מובילה ומנהיגה את צוות מורי ג'-ד' במיומנות ובמקצועיות".
על שרית איתן, יועצת גני ילדים: "מקנה ומטמיעה בכל שותפי המערך החינוכי, ובכללם גננות, מובילות, מדריכות ומפקחת – עמדות ידע וכישורים לקידום הרווחה הנפשית של ילדי הגן. היא פועלת בשטח ללא לאות עם הגננות ועם צוותי הגנים, באמצעות הרחבת כלי ההתבוננות, העשרת השפה המקצועית והרחבת עולם המושגים הרגשיים הכלולים בעבודה עם ילדים".
על אורלי ציפין ממתי"א גבעתיים: "ניהלה מרכזים טיפוליים, הדריכה מטפלים וצוותים רבים בבתי הספר ברשויות השונות. בעלת ראייה מערכתית ויכולת לקרוא ולהבין מציאות חינוכית ורווחתית באופן מעמיק ופדגוגי".
על נטלי סומך מתיכון קלעי: "מחנכת מסורה, הרואה כל תלמיד ותלמיד כאילו הוא עולם ומלואו, ומקדמת את תלמידיה להישגים לימודיים וערכיים יוצאי דופן, וכן על קשריה יוצאי הדופן עם תלמידיה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה