חדשות רמת גן-גבעתיים

בין מצטייני המחוז: 5 אנשי חינוך מגבעתיים

חדשות רמת גן-גבעתיים6 ביוני 2019    2 דקות
0

החמישה עלו לשלב הגמר של מצטייני מחוז תל אביב לשנת תשע"ט, שאליו העפילו 50 אנשי חינוך • ראש העירייה על המצטיינים: "דוגמה ומופת לעמיתיהם ולתלמידיהם, שיזכרו אותם כל ימי חייהם"

בין מצטייני המחוז: 5 אנשי חינוך מגבעתיים
צילומים: דוברות העירייה

חמישה אנשי חינוך מגבעתיים עלו לשלב הגמר של מצטייני מחוז תל אביב לשנת הלימודים תשע"ט. הייצוג של גבעתיים עומד השנה על כ-10% מכלל מצטייני המחוז. מתוך 50 אנשי החינוך שהגיעו לשלב הגמר, ייבחרו בשלב הבא 16 מצטיינים, שיהוו את חוד החנית בחינוך.
תהליך הבחירה של משרד החינוך היה מורכב. במהלכו נבחרו אנשי חינוך מצטיינים מ-15 רשויות ו-28 אלף עובדי הוראה. בעיריית גבעתיים מרוצים מהבחירה. "מערכת החינוך המוצלחת שלנו מבוססת על האסטרטגיה והמדיניות העירונית שנותנות עדיפות עליונה לקידום החינוך", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק.
"אתם, מחנכים יקרים, מהווים דוגמה ומופת לנתינה טהורה, המלווה במסירות ובנחישות אין קץ לתלמידים שלכם. הצטיינותכם מאפשרת לנו להאיר זרקור על אנשי החינוך המנהיגים למצוינות ומהווים דוגמה ומופת לעמיתיהם ולתלמידיהם, שיזכרו אותם כל ימי חייהם", הוסיף קוניק.
בנימוקי השופטים נכתב על אלכס קרסין מתיכון אורט גבעתיים: "על היותו מורה למתמטיקה, המוביל את תלמידיו למצוינות בדרכים ייחודיות. על הטמעת חשיבה מתמטית יצירתית, המקנה לתלמידיו חוויות למידה ואהבת המקצוע. על העצמת התלמידים ועל שיתופם בתכנית מועדון החמש של קרן טראמפ ואוניברסיטת חיפה, וכן על היותו מורה אהוב, היוצר קשר אישי ומשמעותי עם תלמידיו ומוכיח זאת בכל יום מחדש".
על ציפי סבירסקי מבית הספר דוד שמעוני: "על היותה מורה יצירתית, המלמדת את תלמידיה בדרכים מקוריות ובשיטות הוראה ייחודיות, התורמות לפיתוח כישורי קריאה וכתיבה מיטביים של כלל התלמידים. על היותה מובילה ומנהיגה את צוות מורי ג'-ד' במיומנות ובמקצועיות".
על שרית איתן, יועצת גני ילדים: "מקנה ומטמיעה בכל שותפי המערך החינוכי, ובכללם גננות, מובילות, מדריכות ומפקחת – עמדות ידע וכישורים לקידום הרווחה הנפשית של ילדי הגן. היא פועלת בשטח ללא לאות עם הגננות ועם צוותי הגנים, באמצעות הרחבת כלי ההתבוננות, העשרת השפה המקצועית והרחבת עולם המושגים הרגשיים הכלולים בעבודה עם ילדים".
על אורלי ציפין ממתי"א גבעתיים: "ניהלה מרכזים טיפוליים, הדריכה מטפלים וצוותים רבים בבתי הספר ברשויות השונות. בעלת ראייה מערכתית ויכולת לקרוא ולהבין מציאות חינוכית ורווחתית באופן מעמיק ופדגוגי".
על נטלי סומך מתיכון קלעי: "מחנכת מסורה, הרואה כל תלמיד ותלמיד כאילו הוא עולם ומלואו, ומקדמת את תלמידיה להישגים לימודיים וערכיים יוצאי דופן, וכן על קשריה יוצאי הדופן עם תלמידיה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה