חדשות רמת גן-גבעתיים

צופים ביחד

חדשות רמת גן-גבעתיים4 ביוני 2019    דקה אחת
0

צפייה משותפת בגמר גביע האלופות ברמ גן כאמצעי לחיזוק הקהילתיות

צופים ביחד
צילום: אילן ספירא

המוני תושבים זכו לצפות בהקרנת משחק הגמר של ליגת האלופות במוצאי שבת האחרונה. באירוע שנערך בבמת האמפי שבכיכר שניצר והיה פתוח לקהל הרחב, התקבצו אוהבי ליברפול, אוהדי טוטנהאם ואוהבי כדורגל בכלל, שזכו לראות את המשחק המותח מועבר בשידור חי ממדריד, מוקרן על גבי מסך HD עצום ממדים.
טרם הקרנת המשחק בכיכר, נערכה הקרנה משפחתית של הסרט "החברים הסודיים של לואי". בנוסף, עד לשריקת הפתיחה של המשחק, הוצבו במקום עמדות פלייסטיישן שאפשרו למשתתפים להתחמם לקראת אירוע הכדורגל הגדול.
ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "עבורנו זאת הזדמנות לא רק ליהנות ממשחק מצוין, אלא גם לחזק את הקהילה המדהימה שלנו, את תחושת השותפות ואת הזמן שלנו ביחד, שכל כך חשוב לאחדותנו כעיר.
התחייבתי שאפעל לחיזוק תחושת השותפות בין תושבי העיר ואנחנו מגבים את זה באמצעות אלמנטים שתורמים ויתרמו לעיר ולכל אחד מתושביה, בכל ימות השנה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מינוי משפטי חדש

ברכות לעו"ד סהר פינטו שנכנס לתפקידו כיועץ המשפטי בעיריית רמת-גן ומנהל השירות המשפטי בעירייה. האגף המשפטי בעירייה אחראי על מתן שירותים...

חדשות רמת גן-גבעתיים15 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

שריפה בגבעתיים בגלל אופניים חשמליים

לוחמי האש הגיעו בשעות הצהריים היום (שבת 14.9) לכבות שריפה בדירה ברחוב כצנלסון בגבעתיים. צוותי הכיבוי שהגיעו למקום זיהו עשן...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה