חדשות רמת גן-גבעתיים

"פיטוריי נעשו ממניעים פסולים"

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במאי 2019    דקה אחת
0

כך טוענת סגנית מנהלת מחלקת לוגיסטיקה בעיריית רמת גן, המבקשת מבית הדין לעבודה למנוע את פיטוריה

"פיטוריי נעשו ממניעים פסולים"
עיריית רמת גן. "כל מי שהיה מזוהה עם ראש העירייה הקודם ימצא את דרכו החוצה" ׀ צילום: יוסי אלוני

"פיטוריי נעשו משיקולים פוליטיים פסולים", טוענת לימור גלוגאו, שעתרה לבית הדין לעבודה נגד עיריית רמת גן ומפעלי בית עמנואל, בבקשה להורות בצו מניעה על מניעת פיטוריה.
בלוגאו החלה לעבוד בעירייה בינואר 2014, כחודשיים לאחר כניסתו של זינגר לתפקיד ראש העירייה. בעלה, מיקי גלוגאו, שימש כיועצו של זינגר. בעתירה, שהוגשה באמצעות עו"ד אילה הוניגמן, נטען כי היא החלה לעבוד בעירייה לאחר שזכתה במכרז לתפקיד סגנית מנהלת מחלקת לוגיסטיקה ואחראית על המחשוב – "תפקיד שאותו היא ממלאת במקצועיות רבה עד היום".
בעתירה נטען עוד כי "המבקשת (גלוגאו – מ"כ), בהיותה מזוהה עם ישראל זינגר, קיבלה מסרים חד-משמעיים שהיא ב'רשימת החיסול', וכי עליה להתכונן לקבלת מכתב פיטורים". עוד נכתב כי "ב-3 בפברואר קיבלה גלוגאו זימון לשימוע לפני פיטורים, באמתלה של קיצוצים באגף החינוך. בכל שנות עבודתה, לא הועלתה טענה נגד המבקשת. ההפך הוא הנכון – היא מוערכת ואהודה בקרב עמיתיה ומנהליה", בנוסף נטען: "מיד עם בחירתו של שאמה הכהן, הועבר מסר ברור וחד לכלל עובדי העירייה ומפעלי בית עמנואל, כי כל מי שהיה מזוהה עם ראש העירייה הקודם ימצא את דרכו אל מחוץ לעבודה. במקרה של המבקשת, מדובר בפיטורים על רקע פוליטי מובהק".
מהעירייה נמסר: "מדובר בזעקות הקוזאק הנגזל, של מי שנכנסו לעבוד בעירייה בגלל פוליטיקה. גב' גלוגאו ובעלה נכנסו לעבודה לאחר שמטה הבחירות של זינגר שכן בביתם, וגלוגאו זכתה לשכר עתק עבור התפקיד שאותו ביצעה. הוצע לגלוגאו להישאר בשכר המותאם לתפקיד, אך היא סירבה. אין לנו ספק שבית המשפט יאמר את דברו בבירור".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

זוכרים את קובא

תיכון אורט, שבו לומדים כ-650 תלמידים, ישנה את שמו משנת הלימודים הבאה לאורט קרייזמן, על שמו של יעקב (קובא) קרייזמן,...

חדשות רמת גן-גבעתיים4 באוגוסט 2021    דקה אחת
0

החדר האינטימי שלהם

חדר סנוזלן ייחודי, ע"ש עידו גופר ז"ל, נחנך במרכז לגיל הרך שבשכונת רמת שקמה ברמת גן. החדר הוקם בתרומתם של...

חדשות רמת גן-גבעתיים4 באוגוסט 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה