חדשות רמת גן-גבעתיים

נשים יזמיות ברמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים29 במאי 2019    דקה אחת
0

נשות רמת-גן: בואו להפוך את החלום לפרנסה

נשים יזמיות ברמת גן
צילום: אילן בשור

העמותה להעצמה כלכלית לנשים, בשיתוף מעוף והמחלקה למעמד האישה ושוויון מגדרי בעיריית רמת-גן, מזמינים את נשות העיר להפוך את החלום לפרנסה ולהצטרף לתכנית "יוזמות עסק משלך". התכנית מיועדת לנשים המעוניינות להקים עסק קטן משלהן או בעלות עסק בתחילת הדרך, במטרה לשפר את מצבן הכלכלי, להגשים חלום ולצמוח.

התכנית פרי יוזמתה של חברת מועצת העיר ויו״ר מנהלת העסקים העירונית עו"ד חיה מנע, שפועלת לקידום חקיקה ויוזמות לטובת נשים ונשים עצמאיות ובעלות עסקים בפרט. לדבריה: ״עצמאות כלכלית של נשים הוכחה כגורם לשינוי חברתי וכלכלי במעמד הנשים, כמצמצם פערים בחברה ומקדם את השוויון המגדרי. זו הפעם הראשונה שהתוכנית תתקיים ברמת-גן והביקוש רב. אני מודה לראש העיר על תמיכתו, שמאפשרת יוזמות חשובות אלה למען תושבות העיר״.

"יוזמות עסק משלך" כוללת הכשרה עסקית והעצמה אישית, שיסייעו לנשים להגיע לעצמאות כלכלית. בסיום התכנית יוזמנו המשתתפות למפגשי המשך של העשרה עסקית ונטוורקינג.

ערב חשיפה והכרות עם התכנית, המנחות והצוות ייערך ביום שלישי ה-4.6.19 בשעה 19:00, במתחם חדשנות ויזמות net.work. המפגש ייערך במעמד ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, שבתמיכתו יוצאת התוכנית לדרך.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הכי ירוק בסביבה

בית הספר היסודי בן גוריון בגבעתיים הוסמך כ"ירוק מתמיד" על ידי המשרד להגנת הסביבה, בתום תהליך חינוכי שעבר בשנה האחרונה....

חדשות רמת גן-גבעתיים22 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

פומרנץ תתמודד על תפקיד יו"ר ארגון יד...

אל"ם במיל' ורדה פומרנץ, ראש מחלקת הנפגעים של צה"ל לשעבר, הכריזה כי תתמודד בבחירות הקרובות לראשות ארגון יד לבנים ברמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים22 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה