חדשות רמת גן-גבעתיים

מנכ"ל נת"ע פורש, איך זה ישפיע על התקדמות הרכבת הקלה?

חדשות רמת גן-גבעתיים27 במאי 2019    דקה אחת
0

מנכ"ל נת"ע הודיע על פרישתו היום, עבודות הרכבת הקלה ממשיכות בלעדיו

מנכ"ל נת"ע פורש, איך זה ישפיע על התקדמות הרכבת הקלה?
צילום: ארכיון מעריב, יח"צ נת"ע

מנכ"ל חברת נת"ע, יהודה בר-און, הודיע היום על פרישתו אחרי כחמש שנים בתפקיד.
"בשנים האלה, שהיו מאתגרות ומרתקות, חוללנו כאן מהפכה", כתב בר-און לעובדי החברה. "הצלחנו, כולנו יחד, להפוך לכוח מקצועי – תכנוני וביצועי – חזק ומרשים. הוצאנו לפועל תכניות שעוכבו עשרות שנים, והצלחנו לבצע פרויקטים שנחשבו בעיני רבים לבלתי אפשריים. הסדרנו ותיקנו דוחות כספיים שהוזנחו במשך שנים. קידמנו בנחישות את הקו האדום, תוך בקרה יומיומית על איכות המוצר, שמירה על התקציב ועל לוחות הזמנים. שיקמנו את אמון הציבור בחברה ובפרויקט, וזוכינו ביושר באמון גורמי הממשלה. הודות למאמצינו המשותפים, מה שנראה עד לא מזמן כחלום רחוק הפך למציאות ממשית עם הבטחה גדולה עוד יותר לעתיד."
בר-און מונה למנכ"ל נת"ע באפריל 2014. בתקופת כהונתו חולל שינוי ארגוני עמוק בחברה והוציא לדרך את ביצוע את העבודות להקמת הקו האדום של הרכבת הקלה, שממשיך להתקדם לפי לוחות הזמנים המתוכננים לקראת הפעלתו באוקטובר 2021. נכון להיום כריית המנהרות כמעט הסתיימה, התחנות התת קרקעיות בבנייה, ובשבועות האחרונים החלה הנחת המסילות לאורך התוואי, במקביל לתהליכי ייצור הקרונות. במקביל, מקדמת נת"ע את ביצוע הקו הסגול והקו הירוק, וכן את התכנון הסטטוטורי של שלושת קווי המטרו.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מחזירים את משפחת אליה הביתה

מאות הגיעו אמש (18/2) בשעות הערב להפגנה בקניון גבעתיים, במחאה על מניעת משפחת אליה, תושבת העיר, לחזור לארץ עם בנם...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בפברואר 2020    דקה אחת
0

יש עתיד: שבוע החינוך והנוער בגבעתיים

עמית המאירי את השבוע האחרון פתחו בכירי עיריית גבעתיים בישיבה משותפת עם נציגי מועצת הנוער העירונית, לציון פתיחת שבוע החינוך...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בפברואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה