חדשות רמת גן-גבעתיים

מהפכה של שמחה

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת
0

גל בנג'יו ולי צנג עומדים מאחורי היוזמה "פאן רמת גן", שתושק באירוע שמח במיוחד בשכונת מרום נווה • בתכנית: ליצנים רפואיים, דוכנים של תנועות הנוער, משחקי ילדות ועוד המון הפתעות

מהפכה של שמחה
בנג'יו וצנג. "שמחה היא דבר מדבק" ׀ צילום: טלי בקון, רגע מתוק

לפעמים שמחה היא אתגר. גל בנג'יו (29) ולי צנג (33), שני צעירים נלהבים מרמת גן, חברי ועד הקומה השנייה, הציבו לעצמם משימה – "להעצים את השמחה ברמת גן. שניהם עומדים מאחורי היוזמה הייחודית "פאן רמת גן", שתושק באירוע שמח במיוחד בשכונת מרום נווה.
"היה לי חלום להגדיל את השמחה בעיר. אני רוצה לראות כמה שיותר אנשים מחייכים, צוחקים, ומפיצים את השמחה הלאה לאנשים נוספים. הרי שמחה היא דבר מדבק", ציין בנג'יו. צנג, שמיד התחברה לרעיון, הוסיפה: "זו הזדמנות לצעירי העיר לצאת ולפעול, וכאנשי חינוך היה לנו ברור שצריך לחבר לעניין גם את הנוער".
לאחרונה מעבירים השניים מערכי שיעור ופעולות בנושא עבור מערכות החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית בעיר. לדבריהם, חשיבות השמחה בהיבטים בריאותיים וחברתיים מעודדת את התלמידים ליצור מעגל של שמחה ולהפיץ אותה לקהילה. לטובת המטרה, הם גייסו מתנדבים ממרכז הצעירים, מועצת הנוער העירונית, פרלמנט הנוער ותנועות הנוער בעיר, וביחד גיבשו את אירוע השיא של הפרויקט – "פאן ברמת גן".
במסגרת האירוע, יוזמנו התושבים ליהנות ממגוון פעילויות להגדלת השמחה בעיר – מליצנים רפואיים, דרך דוכנים של תנועות הנוער, משחקי ילדות, חלוקת הפתעות לעוברים ושבים – והכל בהתנדבות מלאה ועם חיוך ענק, במטרה להפיץ את בשורת השמחה לכל עבר. האירועים צפויים להפוך למסורת ולהתקיים במוקדים נוספים בעיר.
שלומי בן ששון, מחזיק תיק הצעירים ותיק מעורבות חברתית, שתמך וליווה את הפרויקט משלביו הראשונים, סיכם: "אני גאה לראות רמת גנים צעירים ונלהבים. יש לנו בעיר צעירים מאוד איכותיים. השינוי מגיע מתוכנו, וכל מי שרוצה לעשות שינוי, יקבל את כל העזרה שלנו לשם כך".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה