חדשות רמת גן-גבעתיים

המפגע סולק

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת
0
המפגע סולק
צילום: דוברות העירייה

בתום מאבק, שהחל בשנת 2015, נגד בעל נכס ברחוב ז'בוטינסקי שהציב מתקני גישה סלולרית על גג ביתו, הוסרו המתקנים מהגג לפני מספר ימים. התובעת העירונית עו"ד יעל נחמן ציינה כי בשלב ראשון פנתה העירייה למשרד להגנת הסביבה, אך כיוון שהקרינה הייתה על סף התקן, לא ביצע המשרד כל הליך נגד בעל הנכס. לפיכך קיבלה העירייה אישור חריג מהפרקליטות לצאת להליך משפטי, בטענה לשימוש אסור במתקן.
להערכת העירייה, לאחר שבעל הנכס הבין את המשמעות של הליך משפטי, הוא החליט להסיר את המתקנים בעצמו. כך עולה גם מדוח המפקח על הבנייה בעיר, שציין: "האנטנות פורקו משתי הדירות". "זהו ניצחון נוסף במאבק בקרינה", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק. "לאחר מאבק ארוך שנים, שכלל ניסיונות רבים להביא להסרת האנטנות, בחר בעל הדירה להפסיק ולהילחם עם העירייה, ופירק את מתקני הגישה, לשמחת השכנים באזור".
בעירייה הבהירו, כי התיק נגד בעל הנכס ייסגר בימים הקרובים, וכל המתלוננים יקבלו הודעה על סגירתו ועל פירוק האנטנות, כמחויב בחוק.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

לומדים, אבל אחרת

  במסגרת תכנית "כיתות א' תחילה", הותקן בבית הספר היסודי ברנר בגבעתיים ריהוט ייחודי מודולרי, שיוצר בהתאם להנחיות מנהלת בית...

חדשות רמת גן-גבעתיים29 בינואר 2020    דקה אחת
0

כללית בגבעתיים מתחדשת ברופאים

  בשירותי בריאות כללית בגבעתיים הודיעו על תוספת של ארבעה רופאים למערך הרפואי. למרפאת קניון גבעתיים הצטרפה ד"ר לימור שפסה...

חדשות רמת גן-גבעתיים29 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה