חדשות רמת גן-גבעתיים

המפגע סולק

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת
0
המפגע סולק
צילום: דוברות העירייה

בתום מאבק, שהחל בשנת 2015, נגד בעל נכס ברחוב ז'בוטינסקי שהציב מתקני גישה סלולרית על גג ביתו, הוסרו המתקנים מהגג לפני מספר ימים. התובעת העירונית עו"ד יעל נחמן ציינה כי בשלב ראשון פנתה העירייה למשרד להגנת הסביבה, אך כיוון שהקרינה הייתה על סף התקן, לא ביצע המשרד כל הליך נגד בעל הנכס. לפיכך קיבלה העירייה אישור חריג מהפרקליטות לצאת להליך משפטי, בטענה לשימוש אסור במתקן.
להערכת העירייה, לאחר שבעל הנכס הבין את המשמעות של הליך משפטי, הוא החליט להסיר את המתקנים בעצמו. כך עולה גם מדוח המפקח על הבנייה בעיר, שציין: "האנטנות פורקו משתי הדירות". "זהו ניצחון נוסף במאבק בקרינה", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק. "לאחר מאבק ארוך שנים, שכלל ניסיונות רבים להביא להסרת האנטנות, בחר בעל הדירה להפסיק ולהילחם עם העירייה, ופירק את מתקני הגישה, לשמחת השכנים באזור".
בעירייה הבהירו, כי התיק נגד בעל הנכס ייסגר בימים הקרובים, וכל המתלוננים יקבלו הודעה על סגירתו ועל פירוק האנטנות, כמחויב בחוק.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"שילוב הגמלאים בקהילה עושה טוב לכולם"

"הבעיה הכי קריטית של רבים מהגמלאים היא הבדידות", אומר מחזיק תיק הגמלאים בעיריית גבעתיים אלי הולצמן. "גמלאי בודד עלול להיכנס...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בנובמבר 2019    4 דקות
0

גבעתיים: זינוק בניגשים לבגרות ב-5 יחידות מתמטיקה

מגמת עלייה במספר הניגשים לבגרות במתמטיקה 5 יחידות, שזינק בגבעתיים תוך חמש שנים מ-15.8% ל-31%. כך עולה מנתוני המצוינות של...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 בנובמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה