חדשות רמת גן-גבעתיים

המפגע סולק

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת
0
המפגע סולק
צילום: דוברות העירייה

בתום מאבק, שהחל בשנת 2015, נגד בעל נכס ברחוב ז'בוטינסקי שהציב מתקני גישה סלולרית על גג ביתו, הוסרו המתקנים מהגג לפני מספר ימים. התובעת העירונית עו"ד יעל נחמן ציינה כי בשלב ראשון פנתה העירייה למשרד להגנת הסביבה, אך כיוון שהקרינה הייתה על סף התקן, לא ביצע המשרד כל הליך נגד בעל הנכס. לפיכך קיבלה העירייה אישור חריג מהפרקליטות לצאת להליך משפטי, בטענה לשימוש אסור במתקן.
להערכת העירייה, לאחר שבעל הנכס הבין את המשמעות של הליך משפטי, הוא החליט להסיר את המתקנים בעצמו. כך עולה גם מדוח המפקח על הבנייה בעיר, שציין: "האנטנות פורקו משתי הדירות". "זהו ניצחון נוסף במאבק בקרינה", ציין ראש עיריית גבעתיים רן קוניק. "לאחר מאבק ארוך שנים, שכלל ניסיונות רבים להביא להסרת האנטנות, בחר בעל הדירה להפסיק ולהילחם עם העירייה, ופירק את מתקני הגישה, לשמחת השכנים באזור".
בעירייה הבהירו, כי התיק נגד בעל הנכס ייסגר בימים הקרובים, וכל המתלוננים יקבלו הודעה על סגירתו ועל פירוק האנטנות, כמחויב בחוק.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה