חדשות רמת גן-גבעתיים

אסון המנוף:

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת
0

נהרג בן דקלו מרמת ג

אסון המנוף:
דקלו ז"ל במדי חיל הים. "אהב את החיים" ׀ צילום: באדיבות המשפחה

"המשפחה בהלם. אנחנו מנסים לעכל את ממדי האסון", אומר גיא וייסבורג, אחיו של בן דקלו (22), שנהרג באסון המנוף באתר הבנייה ביבנה בתחילת השבוע.
דקלו התגורר לסירוגין בבית אביו ברמת גן ובבית אמו בפרדס חנה. הוא שירת בבסיס חיל הים בחיפה והיה חייל מצטיין. בצירוף מקרים מצמרר, בבוקר האסון הכבד, פרסם דקלו באינסטגרם תמונה שצילם ממרומי המנוף וכתב: "בונה עם יבנה".
"בן היה חייל משוחרר, שבסך הכל ניסה לחסוך כסף לטיול בחו"ל, כמו צעירים רבים בגילו", סיפר אחיו גיא. "הוא היה אדם חברותי ואופטימי, שאהב את החיים, דיבר בגובה העיניים והיה מוקף חברים. תמיד אהב לעזור".
את הטיול הגדול שאחרי הצבא תכנן דקלו לקיים בארה"ב. ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן כתב בעקבות מותו הטרגי: "קו הנוף של רמת גן מרובה מנופים, ולכן הנחיתי את מהנדסת העיר לחדד, למקד ולהגביר את הפיקוח עליהם, ולהסב את תשומת לב משרד העבודה לפקח על הדברים שבסמכותו".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה