חדשות רמת גן-גבעתיים

מיתוג מחדש למתחם הבורסה

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת
0

במתחם הותקן מערך שילוט חדש, בהשקעה של כ-800 אלף שקל • ראש העירייה: "השילוט תואם לרוח השוקקת של המקום, ומהווה נדבך נוסף ביצירת הזהות הייחודית"

מיתוג מחדש למתחם הבורסה
השילוט החדש במתחם הבורסה. מתחם עסקים ברמה בינלאומית ׀ צילום: דוברות העירייה

מתחם הבורסה ברמת גן עובר לאחרונה מתיחת פנים, ומתקיימת בו פעילות תרבותית ואומנותית, במטרה לעודד בילויים באזור בשעות הערב. כחלק ממתיחת הפנים, הותקן מערך שילוט הכוונה והתמצאות חדש, בהשקעה של כ-800 אלף שקל.
הפעימה הראשונה של הפרויקט מושלמת בימים אלה, והפעימה השנייה צפויה להסתיים עד נובמבר. בעירייה ציינו כי המערך החדש צפוי להנגיש את מתחם הבורסה למבקרים ולתושבים, תוך יצירת חוויית משתמש פשוטה ונוחה, עד להגעה ליעד המבוקש.
במסגרת זו, חולק מתחם הבורסה לשני מסלולים רציפים – צירים המקיפים את המתחם וצירים פנימיים. השילוט בכל אחד מהמסלולים הוא מודולרי, כך שיהיה ניתן להוסיף או להחליף מוקדים להכוונה, בהתאם להתפתחות המתמשכת של המתחם. ההכוונות מתייחסות הן למוקדי הפנאי והתרבות, והן למגדלים ולמוקדי העסקים.
"מתחם הבורסה, שהוא מתחם העסקים המוביל בגוש דן, צריך להתנהל בסטנדרטים הכי גבוהים שיש. לפני קידום תכניות הבנייה והמשך התפתחות המתחם כולו, יש צורך ראשוני בשיפור חוויית המשתמש במקום, להתמצאות נוחה, פשוטה ומזמינה. פרויקט השילוט החדש תואם לדינמיות ולרוח השוקקת של המקום, ומהווה נדבך נוסף ביצירת זהות ייחודית למתחם כולו, שצפוי להמשיך ולהתחדש עבור התושבים והמבקרים", ציין ראש העירייה כרמל שאמה הכהן.
חבר המועצה ומחזיק תיק הבורסה ישראל זרי ציין עוד כי "החלפת השילוט מהווה חלק מיישום תכנית המיתוג במקום, הן בשפה הגרפית של השלטים והן ברצון שלנו לייצר מתחמים ברורים להתמצאות במתחם, שבו עוברים עשרות אלפי אנשים ביום מרחבי הארץ, והמטרה שלנו היא ליצור מתחם עסקים ברמה בינלאומית, הבאה לידי ביטוי גם בפרויקט השילוט החדש", הוסיף זרי.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

סערה תורנית

  חבר מועצת עיריית רמת גן, שלומי בן ששון (הצעירים), פנה למנכ"ל משרד החקלאות, שלמה בן אליהו, בדרישה לשקול את...

חדשות רמת גן-גבעתיים23 בינואר 2020    2 דקות
0

הג'וב הכי טוב בעולם

  במקום הטיול הגדול שאחרי הצבא, צעירים רבים רוצים לעבוד כשליחים של הסוכנות היהודית מעבר לים. "אם יש סיבה טובה...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 בינואר 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה