חדשות רמת גן-גבעתיים

רמת עמידר: תלונות על מטרדי רעש וניקיון בוואדי כופר

חדשות רמת גן-גבעתיים23 במאי 2019    דקה אחת
0

לדברי חבר מועצת העיר, הסיבה היא מאות תושבי בני ברק המשתמשים בפארק ומתקניו • עיריית רמת גן: "התקבלו החלטות לטובת שדרוג הפארק ותיקון הכשלים"

רמת עמידר: תלונות על מטרדי רעש וניקיון בוואדי כופר
ואדי כופר. "הפארק הפך לסיוט" ׀ צילום: יח"צ

"תושבים בשכונת רמת עמידר, המתגוררים סמוך לפארק ואדי כופר, מתלוננים על מטרדי רעש וניקיון", אומר חבר מועצת עיריית רמת גן אביהוא בן משה. לדבריו, המטרדים נובעים ממאות תושבי בני ברק המגיעים למקום כדי להשתמש בפארק ובמתקניו.
פארק ואדי כופר, המשתרע על שטח של כ-27 דונם, כולל בין היתר מתקני משחקים, פינות ישיבה, מגרש כדורסל, מתקני כושר ומסלול אופניים. "תושבים מהאזור, שהיו שותפים להקמת הפארק, לא שיערו לעצמם שהפארק הגדול והיפה הזה יהפוך יום אחד לסיוט", טוען בן משה, הדורש מהעירייה להעביר את הטיפול בפארק לאחריות הפארק הלאומי.
לטענתו, הפארק הגדול אינו יכול להיות תחת אחריות מחלקת גנים ונוף, שאין לה את היכולות לבצע עבודות ניקיון מדי יום ואין ברשותה פקחים שיאכפו את מטרדי הרעש. זאת, על רקע גודלו של הפארק ומספר המבקרים, שרבים מהם אינם תושבי רמת גן.
"אין סיבה שתושבי מרום נווה ומרכז העיר (גן אברהם) ייהנו משירותי חברת הפארק הלאומי, ואילו בשכונת רמת עמידר ייאלצו התושבים לדאוג לניקיון המקום ולשמירה על השקט באמצעות מוקד 109. דין אחד חייב להיות זהה לכולם", טוען בן משה. בהצעה לסדר שהעלה תמכו חברי האופוזיציה, אבל היא הוסרה מסדר היום בתמיכת רוב חברי הקואליציה.
"אני מצר על כך שחברי המועצה, ובמיוחד אלה המתיימרים לייצג את שכונת רמת עמידר, הצביעו נגד ההצעה שאמורה הייתה להטיב עם תושבי השכונה. חבל שהשיקול הפוליטי גובר על השיקול של טובת התושבים", סיכם בן משה.
מהעירייה נמסר: "הנהלת העיר החדשה וראש העירייה סיירו לפני כחודשיים בפארק, וכבר התקבלו החלטות לטובת שדרוג הפארק ותיקון הכשלים. השיטור העירוני פועל באופן מיידי עם קבלת כל תלונה ומבצע אכיפה במידת הצורך, כפי שנעשה בכל המקרים".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

ביטול מדיניות התמ"א

בית המשפט לעניינים מנהליים בתל אביב ביטל אתמול את מדיניות התמ"א 38 החדשה של עיריית רמת גן והורה לוועדה המקומית...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

עץ החזיות בגבעתיים

לקראת חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד שחל באוקטובר, הוקם מיצב בפרק גבעתיים בסמוך לקניון המקומי - עץ חזיות....

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה