חדשות רמת גן-גבעתיים

חיילי מילואים? התפקדו!

חדשות רמת גן-גבעתיים22 במאי 2019    2 דקות
0

רמת-גן תציין השנה את יום ההוקרה לחיילי המילואים ותעניק שלל הטבות עבור חיילי המערך ובני משפחותיהם.

חיילי מילואים? התפקדו!
תצלום באדיבות העירייה

יום ההוקרה הארצי לחיילי המילואים יצוין כמדי שנה בל"ג בעומר, ביום חמישי ה-23.5.19. גם רמת-גן תוקיר השנה את פעילותם של חיילי מערך המילואים למען ביטחון מדינת ישראל ותציע עבורם הטבות עירוניות משתלמות.
במהלך היום המיוחד, יזכו חיילי המילואים ובני משפחותיהם להנחה בגובה 50% באטרקציות מרכזיות בעיר, בהן: ספארי רמת-גן, מוזיאון האדם והחי, כפר המכביה, בריכת דג הזהב וקאנטרי רמת-גן, כולל ארוחת בוקר זוגית בהנחה בקפה עמנואל.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "רמת-גן ותושביה מצדיעים למשרתי המילואים ואומרים להם תודה כל השנה ולא רק ביום זה. יש כאן מסר חשוב לציבור שתורם ולמשפחות המתמודדות עם אתגר המילואים. נמשיך לפעול במגוון דרכים למען משרתי המילואים המהווים את עמוד השדרה של החברה הישראלית"

ההנחה תינתן בהצגת תעודת זהות כתושבי ר"ג+ תעודת משרת מילואים פעיל תקפה, או באישור תקף שניתן על ידי צבא הגנה לישראל על שירות מילואים פעיל.

הנהלת העיר החדשה מצדיעה לאורך כל השנה לחיילי המילואים ושמה לה למטרה להטיב עמם ולהוקיר את תרומתם לחברה ולמדינה. רק בחודש ינואר האחרון אושרה במועצת העיר ביוזמת ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, הנחה בגובה של 5% למשרתי המילואים.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "עיריית רמת-גן מצדיעה לחיילי מערך המילואים, שמעניקים מזמנם וממרצם למען ביטחון המולדת. אני מודה מכל הלב, בשמי ובשם תושבי העיר, על תרומתם האדירה לאורך השנה, שאינה מובנת מאליה ומהווה מופת לחברה הישראלית כולה. הנהלת העיר החדשה תוסיף להוקיר ולהעריך את ההקרבה, המסירות והתרומה של חיילי המילואים, שמתגייסים, ונתרמים למאמץ הלאומי למען ביטחון המדינה. היום ובכל יום, אני מצדיע למילואימניקים של רמת-גן ומזמין אותם ליהנות מההטבות העירוניות הייחודיות שהפקנו עבורם".

יו"ר דירקטוריון הספארי וסגן ראש העיר, עו"ד רועי ברזילי: "ההחלטה להעניק לחיילי המילואים ולבני משפחותיהם הנחה בכניסה לאטרקציות העירוניות, בהן הספארי ומוזיאון האדם והחי, מחדדת את ההערכה הרבה של הנהלת העיר למאמץ הבלתי פוסק שהם עושים למעננו. מילואימניקים יקרים, אתם הכוח המשמעותי המרכיב את צבא הגנה לישראל! ביום זה, אנו אומרים לכם תודה ענקית!".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בחירות זה לא גלידה

כפי שהעלה ראש העירייה, כרמל שאמה הכהן: בחירות פעם שלישית זה לא גלידה הצביעו ושתפו האם אתם בעד או נגד שביתת...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 בדצמבר 2019    דקה אחת
0

אוי, הסלע האדום

עשרות סגני ראשי ערים, שיצאו לסיור מאורגן בסלע האדום בפטרה שבירדן, שבו על עקבותיהם, בעקבות השפלה שחוו לדבריהם בביקורת הגבולות...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 בדצמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה