חדשות רמת גן-גבעתיים

"רמת גן היא עיר ליברלית, מכילה וסובלנית לכולם"

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במאי 2019    דקה אחת
1

לאור בירור שערכה העירייה נוכח המקרה לכאורה של הדרת נשים בבימת יום העצמאות ברמת עמידר, ונוכח סירובה של הנערה בת ה-17 לספק את גרסתה. מדגיש ראש העיר שאמה הכהן כי הנערה לא הורדה מהבמה

"רמת גן היא עיר ליברלית, מכילה וסובלנית לכולם"
צילום: אורי חבושי

"רמת גן היא עיר ליברלית, מכילה וסובלנית לכולם, שלא יכולים לקרות בה בחסות העירייה דברים שאינם עולים איתם בקנה אחד", אמר היום ראש העירייה כרמל שאמה הכהן, שהגיב בחריפות על הטענות והפרסומים שהנערה שעלתה לשיר ביחד עם נתן גושן בבימת יום העצמאות בשכונת רמת עמידר – הורדה כביכול מהבימה על רקע של הדרת נשים.

"כבר לפני שלושה ימים הוגשו לי ממצאי ועדת הבדיקה בעניין התלונה להדרת נשים ביום העצמאות, לרבות ההמלצות והרבה הערכה ליעילות ושקיפות עבודת הוועדה בראשות ליעד אילני", ציין עוד שאמה הכהן – "הנערה מסרבת לשתף פעולה, למרות שפניתי אליה באופן אישי יותר מפעם אחת דרך אחותה והסברתי שכל העדויות סותרות את דבריה ולכן חשוב שתמסור עדות ולו טלפונית. היא מסרבת וזו זכותה".

שאמה הכהן אומר עוד שבעוד שהנערה טוענת באמצעות אחותה, כי נאמר לזמר לא לאפשר לה לשיר בגלל שהיא אישה, הזמר באמצעות המנהלת שלו ומנהל האירוע מטעם העירייה מעידים שלא היו דברים מעולם וכל שהיה הוא שבזבוז הזמן בהתאמת מערכת הקול לשירתה היה כבר לא סביר ולכן התבקש הזמר לשיר בעצמו.

"לא נשאיר פתח לספק או למראית עין של 'טיוח'. לכן, ביקשתי לבדוק עם צוות הצילום של העירייה האם הקטע המדובר צולם ולספקו. אני פונה לכל מי שהיה שם ויכול לתמוך בגרסת הנערה הוא מכיר עדות ישירה שיכולה לתמוך בגרסתה", ציין עוד שאמה הכהן – "בכל מקרה עולה באופן ברור שהתקשורת הוטעתה או ביקשה להטעות עם כותרות של 'סולקה' 'הורדה'.

שאמה הכהן מדגיש עוד שבכל מקרה, הנערה לא הורדה מהבימה, כפי שנטען וראוי להתנצל על הפרסומים השגויים.

 

 

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוגגים עצמאות כלכלית

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, קובע תקרת שכר להופעות האומנים ביום העצמאות ומבקש לעצור את התקציבים העצומים הזורמים מקופת העירייה ...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

צבעי מלחמה

"אם לא היו הציורים - לא יודע איפה הייתי היום", אמר בהתרגשות דוד בן חיים (64), שפתח במחסן ששיפץ ברחוב...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה

  • לאה

    ראש עיר חדש וכבר עשה טעות שאף ראש עיר ברמת גן לא העיז- הדביק מודעות בשכונה שהבמה רק לציבור הדתי. אוי לביזיון. במה אחת בשכונה והשנה הדירו את הציבור החילוני הוותיק. באו דתיים לגור בשכונה בגלל ישיבת ההסדר והשתלטו על המרחב. ושאמה משתף פעולה ומזיז את החילונים הוותיקים הצידה. מחר יסגור כביש ונחנה את המכוניות שלנו מחוץ לשכונה. בחרתי בך בגלל שחשבתי לתומי שאתה יותר חכם מזינגר. טעות ! טעות!