חדשות רמת גן-גבעתיים

"יש לי תו נכה, אבל לא מאפשרים לי לחנות בקניון אלרם"

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במאי 2019    דקה אחת
0

כך טוען תושב ותיק במרכז רמת גן, הקובל על אפליה ביחס לבעלי תו חניה • גם תושבים המתגוררים סמוך למשרדי העירייה ברחוב בן יוסף קובלים על מצוקת החניה באזור

"יש לי תו נכה, אבל לא מאפשרים לי לחנות בקניון אלרם"
חניון עובדי עיריית רמת גן. "כל מקום חניה הוא משמעותי" ׀ צילום: משה כהן

"יש לי תו נכה, אבל לא מאפשרים לי חניה חופשית בלילה בחניון בקניון אלרם, כמו שמאפשרים לבעלי תו חניה", אומר ל"המקומון" תושב ותיק המתגורר במרכז רמת גן.
לדבריו, "העירייה הודיעה על הסדר לחניה חופשית בלילות בחניון. זה פתרון טוב לכולם, כי בלילות קשה למצוא מקומות חניה במרכז העיר. אבל כשפניתי לעירייה, הודיעו לי משום מה, שבעלי תו נכה אינם יכולים לקבל תו חניה", סיפר התושב. "אומנם אני יכול להוציא תו חניה, אבל מדוע אני צריך לשלם 60 שקל עבורו, כאשר אפשר להשתמש בתו הנכה?", ציין.
גם דיירים המתגוררים במרכז העיר טוענים שלמרות פניותיהם, שלט המוצב מול משרדי ארגון עובדי עיריית רמת גן ברחוב בן יוסף עדיין אוסר על חניה לכלל התושבים. "החניה מותרת רק לרכב השייך לארגון העובדים", התלונן תושב המתגורר בסמיכות. "במהלך היום אני עושה לעתים כמה סיבובים ולא מוצא חניה. רכב של ארגון העובדים יכול להחנות בחניון של העירייה. כל מקום חניה הוא מאוד משמעותי כאן".
מהעירייה נמסר: "הסדר החניה החדש בחניון אלרם הכשיר כ-350 מקומות חניה עבור תושבים המחזיקים בתו עירוני. במטרה להסדיר את נושא חניית הנכים, כל נכה שיבקש תו עירוני, יקבל אותו ללא עלות. ניתן לפנות להנהלת אגף ביטחון ואכיפה באמצעות בקשה רשמית, בצירוף רישיונות הרכב ותעודת הנכה.
"באשר לחניית ארגון העובדים – לוועד העובדים מוקצה זה שנים רבות מקום חניה אחד בלבד ורק בשעות היום. בשל מצוקת החניה ומתוך מתן עדיפות לציבור, אפילו למנהלי מחלקות ולחלק מראשי האגפים אין חניה שמורה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הכי קרוב לאמא

התרגשות רבה הייתה השבוע בקרב מטפלים בספארי רמת גן. לאחר 11 שנים נולדה בספארי גורת אורנגאוטן. האם טאנה המליטה את...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת
0

"סיפור חוזר" בגבעתיים

סניף של רשת חנויות הספרים החברתית "סיפור חוזר", המציעה ספרי יד שנייה ומעסיקה אנשים עם צרכים מיוחדים, הושק בגבעתיים בטקס...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה