חדשות רמת גן-גבעתיים

מנהלת אגף חינוך חדשה לרמת-גן

חדשות רמת גן-גבעתיים14 במאי 2019    2 דקות
0

אורית אתיאל נבחרה לשמש כראש אגף החינוך ברמת-גן. ראש העיר כרמל שאמה אמר "זו בשורה משמחת לילדים, להורים ולחינוך בעיר"

מנהלת אגף חינוך חדשה לרמת-גן
צילום באדיבות העירייה

אורית איתיאל נבחרה פה אחד לתפקיד מנהלת אגף החינוך, בתום הליך מכרז שהתקיים לאחרונה.  יו"ר ועדת הבחירות במכרז היה סגן ראש העיר ומנהל תיכון "אהל שם" לשעבר, אדם קניגסברגר ובין חברי הוועדה נמנו מנכ"ל העירייה ומנהל אגף החינוך לשעבר, משה בודאגה, יו"ר מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך, מירה שנן, חבר המועצה ואיש החינוך, יונה טילמן, נציגת משרד הפנים ומנהלת מחלקת החינוך בהוד השרון.

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "ברכות לאורית איתיאל, שנבחרה פה אחד לממלאת מקום מנהלת אגף החינוך בעיר. זו בשורה משמחת לילדים, להורים ולחינוך בעיר. אין לי ספק כי ניסיונה העשיר של אורית וכישוריה יובילו את התלמידים למצוינות הישגית וערכית. אני מאחל לה בהצלחה – הצלחתה היא הצלחתנו!".

סגן ראש העיר ויו"ר ועדת הבחירה במכרז, אדם קניגסברגר: "שמענו את כל המועמדים בנפש חפצה ולבסוף נבחרה המועמדת הראויה ביותר".

אורית איתיאל, תושבת העיר, בוגרת תואר ראשון בחינוך, תואר ראשון במשפטים בהצטיינות ותואר שני במדעי המדינה. בין השנים 2013-2005 ניהלה את בית ספר מכל"ל בעיר ונבחרה פה אחד על ידי הוועדה העירונית כמנהלת מצטיינת. בשש השנים האחרונות מנהלת את המחלקה לחינוך יסודי בעיריית רמת-גן. בחודש פברואר האחרון, נכנסה אורית לתפקיד מ"מ מנהלת אגף החינוך בעיר, עם עזיבתה של דליה לין, מנהלת אגף החינוך היוצאת. עד לקיום המכרז, מילאה אורית את שני התפקידים במקביל.

עם כניסתה לתפקיד תוביל אורית את מערכת החינוך להפעלת התכנית אותה היא מכנה "מכוונים ל-2030", שמציבה בבסיסה חזון עדכני ומטרות אופרטיביות למימושו ומותאמת לאתגרי העידן הנוכחי.
התכנית מתייחסת לחמישה מ"מים של פיתוח:

מיומנויות וכישורי התלמידים בהתאמה לעידן הנוכחי והכוללים, בין היתר, קידום שפות החל מכיתה א': שפת תכנות ודיגיטציה, אנגלית מדוברת, חינוך פיננסי, אמנות, מוזיקה ותרבות.
מקצועיות של צוותי ההוראה התואמים הוראה במאה ה-21.
מרחבי למידה ותשתיות בסביבה טכנולוגית, אך גם חווייתית ומקיימת.
מעורבות חברתית וערכית של בני הנוער בקהילה מתוך יזמות.
מסוגלות וחוסן רגשי של התלמידים לאקלים סובלני והפחתת עימותים.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

שי מקלעי

מנהל בית הספר התיכון קלעי בגבעתיים, ד"ר אבי בנבנישתי יחד עם מנהל המחלקה החברתית בבית הספר וועד ההורים בראשות שרון...

חדשות רמת גן-גבעתיים5 באפריל 2020    דקה אחת
0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות

כתיבת תגובה