חדשות רמת גן-גבעתיים

עצמאות בהדרה

חדשות רמת גן-גבעתיים10 במאי 2019    דקה אחת
1

בערב יום העצמאות הורדה נערה מבימת הבידור בשכונת עמידר רק מפני היותה נקבה. ראש העיר ציין כי בעירייה רואים בחומרה את המעשה

עצמאות בהדרה
צילום: מארק ישראל סלם

סערה בעקבות טענות להדרת נשים ברמת גן. נערה כבת 15 שהוזמנה לעלות לבימת הבידור שהוצבה בערב יום העצמאות בשכונת רמת עמידר, התבקשה לרדת מהבימה בעקבות צעקות מהקהל.
על הבימה ברמת עמידר, שהיתה מותאמת לציבור הדתי, הופיע בין היתר נתן גושן. הוא התקבל בהתלהבות רבה והזמין מהקהל נערה לעלות ולשיר איתו.
אבל כאשר היא עלתה לבימה נשמעו מחאות מחלק מהצופים ועל פי הטענות נציג מטעם העירייה ביקש ממנה לרדת מהבימה.
גושן עצמו התנצל בפני הנערה לאחר שירדה מהבימה.
ראש העירייה כרמל שאמה הכהן הודיע שהוא רואה את האירוע בחומרה ולפני שיצא אתמול ללונדון, ביקש מממלא מקומו, ליעד אילני לקיים בירור מקיף.
"אין עיר שהסיכון בה להדרה או פגיעה אחרת בנשים נמוך יותר מאשר ברמת גן ואין עיר שתגיב בנחישות ובעוצמה לכל אירוע כזה יותר מרמת גן", הוא ציין.
אילני אמר: "עיריית רמת גן תמשיך לכבד את כלל האוכלוסיות ולא תיתן יד להדרה מכל סוג שהוא. ראש העירייה הנחה אותי לתחקר את הטענות בנושא הבמה והתוצאות יפורסמו בשקיפות מלאה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אנשים למען הקהילה

מאות מתנדבים הגיעו לתיאטרון היהלום ברמת גן, לערב הוקרה למתנדבי ועובדי יחידת ההתנדבות העירונית. במהלך האירוע הוענק לראש עיריית רמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

סניף נוסף לכנפיים של קרמבו

תנועת כנפיים של קרמבו מרחיבה את פעילותה ופותחת סניף שלישי ברמת גן, הפעם במרכז העיר. לפתיחת הסניף שותפים מחזיק תיק...

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • מושיקו
    הדרת נשים

    ראש העיר משקר במכוון זה נסגר כבר לפני עם ש"ס הוא פשוט לא מוכן להודות בזה אבל אנחנו כתושבים שהצבענו בשבילך מתביישים בך ודרך הניהול שלך המצחיקה