חדשות רמת גן-גבעתיים

עצמאות בהדרה

חדשות רמת גן-גבעתיים10 במאי 2019    דקה אחת
1

בערב יום העצמאות הורדה נערה מבימת הבידור בשכונת עמידר רק מפני היותה נקבה. ראש העיר ציין כי בעירייה רואים בחומרה את המעשה

עצמאות בהדרה
צילום: מארק ישראל סלם

סערה בעקבות טענות להדרת נשים ברמת גן. נערה כבת 15 שהוזמנה לעלות לבימת הבידור שהוצבה בערב יום העצמאות בשכונת רמת עמידר, התבקשה לרדת מהבימה בעקבות צעקות מהקהל.
על הבימה ברמת עמידר, שהיתה מותאמת לציבור הדתי, הופיע בין היתר נתן גושן. הוא התקבל בהתלהבות רבה והזמין מהקהל נערה לעלות ולשיר איתו.
אבל כאשר היא עלתה לבימה נשמעו מחאות מחלק מהצופים ועל פי הטענות נציג מטעם העירייה ביקש ממנה לרדת מהבימה.
גושן עצמו התנצל בפני הנערה לאחר שירדה מהבימה.
ראש העירייה כרמל שאמה הכהן הודיע שהוא רואה את האירוע בחומרה ולפני שיצא אתמול ללונדון, ביקש מממלא מקומו, ליעד אילני לקיים בירור מקיף.
"אין עיר שהסיכון בה להדרה או פגיעה אחרת בנשים נמוך יותר מאשר ברמת גן ואין עיר שתגיב בנחישות ובעוצמה לכל אירוע כזה יותר מרמת גן", הוא ציין.
אילני אמר: "עיריית רמת גן תמשיך לכבד את כלל האוכלוסיות ולא תיתן יד להדרה מכל סוג שהוא. ראש העירייה הנחה אותי לתחקר את הטענות בנושא הבמה והתוצאות יפורסמו בשקיפות מלאה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • מושיקו
    הדרת נשים

    ראש העיר משקר במכוון זה נסגר כבר לפני עם ש"ס הוא פשוט לא מוכן להודות בזה אבל אנחנו כתושבים שהצבענו בשבילך מתביישים בך ודרך הניהול שלך המצחיקה