חדשות רמת גן-גבעתיים

כל העיר כחול-לבן

חדשות רמת גן-גבעתיים8 במאי 2019    2 דקות
0

לא רק דגלים ודגלונים: מעברי החציה במרכז רמת גן נצבעו לראשונה בכחול-לבן, וראש העירייה מתבשם מהתגובות • במקום אירועי עצמאות בשכונות העיר, יתקיימו ארבעה אירועים מרכזיים, והגדול שבהם בפארק הלאומי

כל העיר כחול-לבן
מעבר חציה במרכז העיר. "הצביעה מוסיפה המון" | צילום: באדיבות העירייה

רמת גן התקשטה בכחול-לבן. לא רק בדגלים ודגלונים, אלא גם במעברי חציה במרכז העיר, שנצבעו לראשונה בכחול-לבן. ראש העירייה כרמל שאמה הכהן הודיע שבכוונתו לפנות למשרד התחבורה בבקשה לאשר את השארת מעברי החציה צבועים בכחול-לבן בכל ימות השנה. "התגובות של התושבים מצוינות והצביעה בכחול-לבן מוסיפה המון", הסביר.

חוזרים לפארק

השנה הוחלט על שינוי המדיניות שרווחה בשנים קודמות בערב יום העצמאות ולא להקים במות בידור בשכונות העיר. זאת, על מנת לחסוך במשאבים ולהתמקד בבמות מרכזיות. ברמת גן יפעלו ארבע במות בידור. הבמה המרכזית תחזור אחרי שנים ארוכות לפארק הלאומי, והיא צפויה להיות הגדולה ביותר באזור גוש דן ובין הגדולות בארץ.
על הבמה המרכזית בפארק הלאומי יעלו נטע ברזילי, מרינה מקסימיליאן בלומין, די-ג'יי דרוויש, יוסי חלפון, איתי לוי, אביאור מלסה ולהקת משינה, שתנעל את הערב. הילדים יוכלו ליהנות גם ממופע "הקלמרים" של הצמד אודי ואביעד ומשלל הפתעות ברוח החג.
במקביל, יתקיימו החגיגות גם בכיכר אורדע, כאשר הצפי הוא שלמרכז העיר יגיעו רבבות. התכנית בכיכר אורדע תכלול מופע של כוכבי הילדים שי ורועי, אביאור מלסה, נטע ברזילי, שרית חדד ואברהם טל. מוקד אירועים מרכזי נוסף יוקם בכיכר שניצר במתחם הבורסה, בהשתתפות מיכל הקטנה, די-ג'יי שירקיד את ההמונים, להקת פורמולה, יוסי חלפון, בניה ברבי ואליעד נחום.
הקונטיינרס, מתחם הבילוי החדש, יפעל גם בערב העצמאות ויציע תפריט אוכל מגוון ודוכני בירה. ביום העצמאות תתקיים במתחם פעילות למשפחות עם מתנפחים, תחנות הפעלה, מוזיקה וריקודים. בנוסף, על כל במות העיר יופיעו להקות הנוער והצעירים של רמת גן וילדי החוגים. והכי חשוב – מופעי זיקוקים במספר סבבים יאירו את שמי העיר.
עבור הציבור המסורתי והדתי, תוקם במה בגן אלי הכהן בשכונת רמת עמידר, שתכלול הופעות של נתן גושן, שולי רנד וציון גולן, לצד מתנפחים לילדים.
בנוסף, בתיאטרון רמת גן ייערך ערב זמר ישראלי בין השעות 23:00-20:00 (בשני סבבים), בהשתתפות הטיש הגדול והילה איתן.
בעירייה הבהירו כי האירועים בפארק הלאומי, בכיכר אורדע ובמתחם הבורסה יהיו נגישים לכיסאות גלגלים. בכיכר אורדע ובמתחם הבורסה יוצבו גם מתחמים שקטים, המיועדים למתקשים לשהות במקום הומה אדם (הכניסה למתחם בהצגת תעודת נכה או צמיד ירוק).

הקו הלילי

המשנה לראש עיריית רמת גן, משה רווח, קידם יוזמה חדשה לקראת יום העצמאות. במטרה להבטיח את השתתפות תושבי העיר באירועי יום העצמאות, פעל רווח מול משרד התחבורה וחברת דן להארכת שעות הפעילות של קו 67, שמסלולו חוצה את העיר בין קניון איילון לאצטדיון וינטר. ביום ראשון אושרה בקשתו, והקו יפעל ערב יום העצמאות עד השעה 02:40 לפנות בוקר.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הכי קרוב לאמא

התרגשות רבה הייתה השבוע בקרב מטפלים בספארי רמת גן. לאחר 11 שנים נולדה בספארי גורת אורנגאוטן. האם טאנה המליטה את...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת
0

"סיפור חוזר" בגבעתיים

סניף של רשת חנויות הספרים החברתית "סיפור חוזר", המציעה ספרי יד שנייה ומעסיקה אנשים עם צרכים מיוחדים, הושק בגבעתיים בטקס...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה