חדשות רמת גן-גבעתיים

תקועים בעיר

חדשות רמת גן-גבעתיים18 באפריל 2019    דקה אחת
0

לדיירי רחוב האצ"ל ברמת גן הפקיעו את מגרש החניה עבור סניף של בני עקיבא שכלל לא פועל • דיירי רחוב שינקין בגבעתיים לא יכולים לצאת מהבית

תקועים בעיר
המשאית התקועה בשינקין. נהגים חסרי אונים ׀ צילום: משה כהן

"לפני כמה חודשים לקחו לנו שני שלישים ממגרש החניה הציבורי והציבו במקום קרוואנים לפעילות של סניף של בני עקיבא, אבל הסניף לא נפתח ואנחנו סובלים ממצוקת חניה קשה", אומרים דיירי רחוב האצ"ל 14-12 ברמת גן.
"עוד לפני שלקחו לנו את המגרש, היה קשה למצוא כאן חניה בשעות הערב", מספרת קארין דבורה-כהן, דיירת באזור. "כמה חודשים לפני הבחירות לעירייה, פתאום הציבו את הקרוואנים בלי לשאול את הדיירים. לבני עקיבא יש סניף ברמת עמידר ובקרוואנים שכאן אין פעילות".
עכשיו דורשים דבורה-כהן ודיירים נוספים ברחוב לפנות את הקרוואנים ולאפשר להם להחנות את רכבם בחניון.
מהעירייה נמסר: "הצבת המבנים היבילים על חשבון מקום החניה אושרה על ידי הנהלת העיר הקודמת. העיר מעודדת פעילות של תנועות נוער, תוך חשיבה מוקדמת על כלל השיקולים ומציאת האיזונים בין הצרכים השונים. מאז תחילת כהונתה הכשירה הנהלת העיר החדשה מאות מקומות חניה וממשיכה לקדם מציאת פתרונות נוספים".

לא רואים את הסוף

עבודות השיפוץ ברחוב שינקין בגבעתיים, בין רחוב סירקין לעין גדי, גורמות לשיבושי תנועה קשים. ביום ראשון בבוקר עמד רכב כשחציו על המדרכה וחסם חלק מהכביש הצר, בשל העבודות המתבצעות. כתוצאה מכך, משאית גדולה שנסעה ברחוב, לא יכלה להמשיך בנסיעה. נהג המשאית נאלץ לעצור, כשמאחור נוצר עומס תנועה כבד. במשך דקות ארוכות נותרו הנהגים, שמיהרו לעבודתם, חסרי אונים. אישה מבוגרת, שיצאה מביתה והמתינה למטפלת שלה, נאלצה להמתין זמן ממושך, כיוון שגם המטפלת נתקעה בפקק הכבד.
נהג המשאית התקשר למשטרה, ובעירייה כבר התכוונו להזמין גרר, שיגרור את הרכב הפרטי, אבל אז זיהתה אחת הנהגות שנתקעו בפקק את הרכב והזעיקה את בעליו המתגורר בסמוך. רק אז נשמו הנהגים התקועים לרווחה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה