חדשות רמת גן-גבעתיים

עושים פה סדר

חדשות רמת גן-גבעתיים18 באפריל 2019    דקה אחת
0

לקראת החג, נאספו אלפי טונות של אשפה וגזם מחוצות הערים • במקביל, מקיימת עיריית רמת גן קמפיין בהשתתפות התושבים, תחת הכותרת "יחד שומרים על רמת גן נקייה"

עושים פה סדר

אלפי טונות של אשפה, גרוטאות וגזם נאספו בימים האחרונים ברמת גן לקראת פסח. באגף שפ"ע בעירייה, בניהולו של המנכ"ל החדש אלברט אוחיון, עבדו לאחרונה במתכונת מוגברת. לפי ההערכות, מתחילת החודש פונו כ-5,000 טונות אשפה ולמעלה מאלף טונות גזם וגרוטאות.
לקראת פסח התווספו כ-30 עובדים למחלקת הטיאוט ותוגברו המשמרות של עובדי המחלקה. גם באגף שפ"ע בעיריית גבעתיים, בניהולו של פיני אדרי, הייתה היערכות מיוחדת. על פי ההערכות, יותר מ-2,000 טונות אשפה, גזם וגרוטאות פונו מתחילת החודש. לקראת החג, נעו מכונות הטיאוט בכמה סבבים במהלך היום.
במקביל, בוצעו בשתי הערים עבודות ריסוס וניקוי העשבייה מהמדרכות, הותקנו אשפתונים חדשים ונשתלו אלפי פרחים באיי התנועה ובצירי תנועה מרכזיים.
כמו כן, עיריית רמת גן מקדמת קמפיין עירוני ראשון מסוגו בהשתתפות התושבים, תחת הכותרת "יחד שומרים על רמת גן נקייה". בשלב ראשון, הזמינה העירייה את התושבים להגיע ליום צילום מקצועי, כשהתמונות יעלו בפלטפורמות הפרסום השונות בחודש הקרוב.
ליום הצילומים הגיעו עשרות תושבים נלהבים, מכל הגילאים, בהם ילדים שגילו כישורי צילום מפתיעים במיוחד. בין השאר, השתתפו ביום הצילומים גם ילדים עם צרכים מיוחדים, בהם גיא גפן, שהגיעה יחד עם אביה תום, שסיכם את החוויה: "שמחנו לקחת חלק בקמפיין ולהירתם למהלך העירוני. בהתחלה חששנו שגיא תילחץ מהמון האנשים שנכחו במקום, אבל זכינו למענה נגיש ואכפתי, שהפך את החוויה למסקרנת ומגבשת עבורנו".
את גיא ואת עשרות התושבים שלקחו חלק בפרויקט, ניתן יהיה לראות בשלטי החוצות שיתפרסמו בחודש הקרוב ברחבי העיר רמת גן.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

מינוי משפטי חדש

ברכות לעו"ד סהר פינטו שנכנס לתפקידו כיועץ המשפטי בעיריית רמת-גן ומנהל השירות המשפטי בעירייה. האגף המשפטי בעירייה אחראי על מתן שירותים...

חדשות רמת גן-גבעתיים15 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

שריפה בגבעתיים בגלל אופניים חשמליים

לוחמי האש הגיעו בשעות הצהריים היום (שבת 14.9) לכבות שריפה בדירה ברחוב כצנלסון בגבעתיים. צוותי הכיבוי שהגיעו למקום זיהו עשן...

חדשות רמת גן-גבעתיים14 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה