חדשות רמת גן-גבעתיים

התמנון הלוהט: "הכרזת מלחמה על הציבור המסורתי ברמת גן"

חדשות רמת גן-גבעתיים11 באפריל 2019    דקה אחת
0

פרסום של העירייה, המזמין את הציבור לאירוע קולינרי עם שפים ספרדים, שבו הופיעו שרימפסים, סרטנים ותמנונים, מעורר ביקורת בעיר • שאמה הכהן: "רמת גן היא לא טהרן"

התמנון הלוהט: "הכרזת מלחמה על הציבור המסורתי ברמת גן"
מודעת האירוע. ”פרסום שגוי ומצער"

"זה נראה כמו הכרזת מלחמה על הציבור המסורתי בעיר", טוען חבר מועצת עיריית רמת גן, אביהוא בן משה, בעקבות תמונות של שרימפסים ותמנונים בפרסום של העירייה, המזמין למפגש קולינרי במתחם הקונטיינרים בבורסת היהלומים.
בן משה טוען כי שאמה הכהן שלח מסרון לתושבי העיר, שבו הזמין אותם לאירוע, שהתקיים בימים חמישי, שישי ושבת. "העירייה יצאה למסע שיווקי לקראת הגעת שפים מספרד ופרסמה את התפריט, שכלל שרימפסים, תמנון לוהט מעושן וסרטנים בשריים כחולים", טוען בן משה. לדבריו, גם מִנהלת הבורסה פרסמה את ההזמנה בדף הפייסבוק שלה, עם תמונת מנת התמנון הלוהט. "תושבים רבים פנו אליי והתלוננו על אטימות וחוסר רגישות בפרסום, שהזמין את הקהל להגיע ולאכול במחיר מסובסד. רוב תושבי העיר אינם אוכלים תמנונים וסרטנים", הוסיף בן משה.
תגובת העירייה: "הפוסל במומו פוסל. מי שהסתיר את כיפת ראשו בכל צילום בבחירות האחרונות, התחפש לחילוני והתבטא בעד פתיחת עסקים בשבת, ראוי שלא יטיף מוסר. כאדם מסורתי, ראש העירייה מעולם לא אכל שרצים, אך רמת גן היא לא טהרן. היא תהיה עיר ליברלית, שבה יש מקום ומרחב לכולם, ואיש לא יתערב בצלחתו או במיטתו הפרטית של האחר.
חבר המועצה בן משה מנסה לנצל פרסום שגוי ומצער של יועצת פרסום חיצונית למִנהלת הבורסה, שהוסיפה לפרסום תמונה של מאכל לא כשר ואת לוגו העיריה, ללא אישור. ראש העירייה כבר הביע צער על כך. נוהלי הפרסום של העירייה והגופים העירוניים מעודכנים בימים אלה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"זה היה הרגע הקשה ביותר"

"הרופא הצמיד לאמא שלי את הטלפון לאוזן ואז נפרדתי ממנה כשהיא מורדמת ומונשמת. זה היה הרגע הקשה ביותר", מספר דניאל...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    2 דקות
0

חיזוק משמעותי

עיריית רמת-גן החלה לעבוד עם חברת " call יכול", המעסיקה עובדים עם מוגבלויות. עובדי החברה יחלו לעבוד עם אגף הכספים...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה