חדשות רמת גן-גבעתיים

צומת הדמעות שוב גובה מחיר

חדשות רמת גן-גבעתיים11 באפריל 2019    דקה אחת
0

כבר שנים ארוכות מתריעים תושבים הגרים סמוך לצומת הרחובות אלוף דוד, עודד ואשרמן על הסכנה במקום • השבוע אירעה בצומת תאונת דרכים נוספת, שגבתה נפגעים

צומת הדמעות שוב גובה מחיר
הצומת בין רמת גן לתל אביב. "רק כשיהיו הרוגים, יהיה זעזוע" ׀ צילום: משה כהן

עוד תאונת דרכים קשה השבוע בצומת הרחובות אלוף דוד, עודד ואשרמן, שעל גבול תל אביב ורמת גן. רכב שהגיע מרחוב אלוף דוד התנגש באוטובוס שנסע ברחוב עודד. האוטובוס עלה על המדרכה והרכב שאיבד שליטה פגע ברכב נוסף, שהגיע בנתיב הנגדי.
שלושה בני אדם נפצעו באורח קל בתאונה. "זה יכול היה להסתיים באסון כבד. אני אפילו לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היו הולכי רגל על המדרכה", סיפר תושב האזור.
דיירים ברמת גן ובתל אביב מתלוננים ומתריעים כבר שנים ארוכות שהצומת מסוכן, ויש לגבש פתרונות שימנעו את התאונות החוזרות ונשנות. "הצומת נופל בין הכיסאות של עיריות תל אביב ורמת גן, ולא פותרים את הסכנה הבטיחותית", התלוננה השבוע תושבת ותיקה באזור.
לא מכבר התקיים סיור משותף של בכירים בשתי העיריות בצומת הסואן. בסיור השתתפו, בין היתר, סגנית ראש עיריית תל אביב מיטל להבי וממלא מקום ראש עיריית רמת גן ליעד אילני. במהלך הסיור הציעה להבי לפעול להקמת מעגל תנועה במקום, ולהאריך בכמה שניות את מופע הרמזור בצומת עודד ואלוף דוד, במטרה למנוע את עומסי התנועה הכבדים.
אילני הודיע שתיעשה בדיקת היתכנות להקמת מעגל תנועה קטן. "הקדימות היא לבטיחות, ונבדוק את האופציה הזו", ציין. גם הדרג המקצועי תומך בהקמת מעגל תנועה.
בינתיים, צפויה להתבצע לאורך רחוב עודד החלפת קו ביוב המגיע מגבעתיים, ועד שהעבודות יסתיימו לא יהיה פתרון תחבורתי. כאמור, המפגע הבטיחותי נמשך, והפעם התאונה הסתיימה רק עם פצועים קל. "מדוע מחכים ומחכים? אני חושש שרק כשיהיו הרוגים, יהיה זעזוע – ואז שתי העיריות יעשו משהו", אמר תושב נוסף.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אנשים למען הקהילה

מאות מתנדבים הגיעו לתיאטרון היהלום ברמת גן, לערב הוקרה למתנדבי ועובדי יחידת ההתנדבות העירונית. במהלך האירוע הוענק לראש עיריית רמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

סניף נוסף לכנפיים של קרמבו

תנועת כנפיים של קרמבו מרחיבה את פעילותה ופותחת סניף שלישי ברמת גן, הפעם במרכז העיר. לפתיחת הסניף שותפים מחזיק תיק...

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה