חדשות רמת גן-גבעתיים

נפתח סבב הרמות הכוסית לחג

חדשות רמת גן-גבעתיים9 באפריל 2019    דקה אחת
1
נפתח סבב הרמות הכוסית לחג
צילום: באדיבות עיריית רמת-גן

השבוע התקיימה במפעל המוגן לעיוורים המופעל על ידי חברת "המשקם" הרמת הכוסית הראשונה של ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, לקראת חג הפסח. בהרמת הכוסית החגיגית נכחו בין היתר ראש עיריית רמת-גן – כרמל שאמה הכהן, נציגי חברת "המשקם", נציגי האגף לשירותים חברתיים, גלית אוחיון – מנהלת מחלקת נכויות, יעלי רוקח – מנהלת המרש"ל, נציגי חברת המשקם, אריאל לוי – מנכ"ל החברה ועובדים נוספים.

המפעל הינו מפעל מוגן ייחודי המעסיק 26 עובדים עיוורים, כבדי ראייה ועובדים עם מוגבלויות שונות בתחומי עיסוק שונים. בין היתר מועסקים העובדים בעבודות המותאמות להם כגון: אריזת סוללות חירום לטלפונים ניידים, הכנת מארזי שי, גלויות, דיוור ועוד. במפעל ניתן למצוא בין היתר ציוד ומיכון חדשים ומתקדמים, המספקים סביבת עבודה איכותית לעובדים.

"המשקם" היא החברה הלאומית לקידום, לתעסוקה ולהשמה של עובדים עם מוגבלות. מטרתה העיקרית הינה יצירת תעסוקה עשירה, מגוונת ומאתגרת לכל סוגי המוגבלויות המאפשרת ניוד עובדים על הרצף התעסוקתי. החברה מעסיקה כ-2,700 עובדים עם מוגבלות בהעסקה ישירה ולכן היא נחשבת כמעסיקה הגדולה בארץ בתחום זה. לחברת המשקם עשרות מפעלים ברחבי הארץ, חטיבת שירותי גינון להקמת ותחזוק שטחי גינון ציבוריים, חטיבת השמה המקדמת פתרונות תעסוקה לאנשים עם מוגבלות ועוד. פעילות החברה פרוסה בכ-100 ישובים, מקריית שמונה בצפון ועד מצפה רמון בדרום.

ראש עיריית רמת-גן בירך את הנוכחים: "כיף להיות אתכם, ניכר שאתם נהנים ואנחנו הגענו כדי לומר תודה למי שעושה דבר טוב עבורכם. אנחנו קשובים לעתיד שלכם ויהיה טוב אתכם ולמענכם".

מנכ"ל החברה, אריאל לוי, בירך את עובדיו וציין לשבח את עבודתם המצוינת. עוד הוסיף ואמר כי המפעל המוגן בעיר רמת-גן הינו מפעל יצרני, משמעותי ואחד מהטובים ברשת. את דבריו סיים בהבטחה כי השנה יוענק לעובדים שי בסך 600 שקל כל אחד.

 

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה

  • מאיה רומנו
    לשמור על העיר רמת גן נקייה ויפה כמוני

    צריך לשמור על העיר רמת גן
    נקיה ויפה כמוני
    אוהבת מאוד את ראש העיר. כרמל שאמה הכהן