חדשות רמת גן-גבעתיים

הסייעות נעלמו ממעון רמת אפעל

חדשות רמת גן-גבעתיים4 באפריל 2019    דקה אחת
0

הורים לילדים במעון טוענים כי מתחילת השנה עזבו אותו סייעות, ובמקומן לא הגיעו מחליפות: "מדובר בילדים בגיל קריטי, הזקוקים לתשומת לב מלאה"

הסייעות נעלמו ממעון רמת אפעל
מעון רמת אפעל. "מחכים למסר מרגיע" ׀ צילום: באדיבות ההורים

בשנה האחרונה ליווינו מקרוב מאבקים חינוכיים של הורים ברמת גן שהתלוננו על כוח האדם בגנים. השבוע אנחנו מביאים מצוקה של הורים לילדים במעון רמת אפעל, המופעל על ידי בית עמנואל, בשל מחסור חמור בכוח אדם. לדברי ההורים, בכיתת הפעוטות יש מחסור בכוח אדם מתחילת השנה.
לפני מספר חודשים אחת הסייעות יצאה לחופשת לידה ולא חזרה לפעילות. בתחילת השנה אחת הסייעות נפצעה בתאונת דרכים, וגם היא לא חזרה. את מקומן של השתיים לא מילאה מאז סייעת אחרת. נכון לעכשיו, יש במעון גננת ושתי סייעות בסך הכל, וכשאחת מהן בחופשה או חולה, נוצרת מצוקת כוח אדם אמיתית.
"מדובר בילדים הזקוקים לכוח אדם מלא. זה גיל קריטי, ואני לא מבין מדוע לא מגייסים עוד סייעת או שתיים שיתמכו", אומר אחד ההורים. גם קבוצת הוואטסאפ של הורי הגן תוססת. "בשורה התחתונה", אומרים ההורים, "נשמח לקבל מסר מרגיע מהעירייה".
מבית עמנואל נמסר בתגובה: "בימים אלה מטפלת הנהלת בית עמנואל בנושא כוח האדם במעון רמת אפעל, תוך הפעלת האמצעים הדרושים לגיוס כוח אדם איכותי, יציב וקבוע. בימים שבהם הצוותים הקבועים נעדרים, מתוך אילוצים אובייקטיבים, אנו דואגים למילוי מקום כנדרש, וממשיכים לפעול על מנת להעניק לילדי המעון את השירות הטוב ביותר. בנוסף, בהנחיית הנהלת העירייה החדשה, אנו עמלים על רפורמה גדולה בחינוך לגיל הרך, שבמסגרתה נביא לשדרוג משמעותי באיכות הפדגוגית ובכוח אדם".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

אנשים למען הקהילה

מאות מתנדבים הגיעו לתיאטרון היהלום ברמת גן, לערב הוקרה למתנדבי ועובדי יחידת ההתנדבות העירונית. במהלך האירוע הוענק לראש עיריית רמת...

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת
0

סניף נוסף לכנפיים של קרמבו

תנועת כנפיים של קרמבו מרחיבה את פעילותה ופותחת סניף שלישי ברמת גן, הפעם במרכז העיר. לפתיחת הסניף שותפים מחזיק תיק...

חדשות רמת גן-גבעתיים10 באוקטובר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה