חדשות רמת גן-גבעתיים

הסייעות נעלמו ממעון רמת אפעל

חדשות רמת גן-גבעתיים4 באפריל 2019    דקה אחת
0

הורים לילדים במעון טוענים כי מתחילת השנה עזבו אותו סייעות, ובמקומן לא הגיעו מחליפות: "מדובר בילדים בגיל קריטי, הזקוקים לתשומת לב מלאה"

הסייעות נעלמו ממעון רמת אפעל
מעון רמת אפעל. "מחכים למסר מרגיע" ׀ צילום: באדיבות ההורים

בשנה האחרונה ליווינו מקרוב מאבקים חינוכיים של הורים ברמת גן שהתלוננו על כוח האדם בגנים. השבוע אנחנו מביאים מצוקה של הורים לילדים במעון רמת אפעל, המופעל על ידי בית עמנואל, בשל מחסור חמור בכוח אדם. לדברי ההורים, בכיתת הפעוטות יש מחסור בכוח אדם מתחילת השנה.
לפני מספר חודשים אחת הסייעות יצאה לחופשת לידה ולא חזרה לפעילות. בתחילת השנה אחת הסייעות נפצעה בתאונת דרכים, וגם היא לא חזרה. את מקומן של השתיים לא מילאה מאז סייעת אחרת. נכון לעכשיו, יש במעון גננת ושתי סייעות בסך הכל, וכשאחת מהן בחופשה או חולה, נוצרת מצוקת כוח אדם אמיתית.
"מדובר בילדים הזקוקים לכוח אדם מלא. זה גיל קריטי, ואני לא מבין מדוע לא מגייסים עוד סייעת או שתיים שיתמכו", אומר אחד ההורים. גם קבוצת הוואטסאפ של הורי הגן תוססת. "בשורה התחתונה", אומרים ההורים, "נשמח לקבל מסר מרגיע מהעירייה".
מבית עמנואל נמסר בתגובה: "בימים אלה מטפלת הנהלת בית עמנואל בנושא כוח האדם במעון רמת אפעל, תוך הפעלת האמצעים הדרושים לגיוס כוח אדם איכותי, יציב וקבוע. בימים שבהם הצוותים הקבועים נעדרים, מתוך אילוצים אובייקטיבים, אנו דואגים למילוי מקום כנדרש, וממשיכים לפעול על מנת להעניק לילדי המעון את השירות הטוב ביותר. בנוסף, בהנחיית הנהלת העירייה החדשה, אנו עמלים על רפורמה גדולה בחינוך לגיל הרך, שבמסגרתה נביא לשדרוג משמעותי באיכות הפדגוגית ובכוח אדם".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הזמינו מונית ותקפו את הנהג

במהלך סוף השבוע התקבל דיווח במוקד 100 של משטרת ישראל בגין תקיפה חבלנית של נהג מונית, גניבה וגרימת נזק למונית....

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בינואר 2020    דקה אחת
0

"היעד שלי: להיות ראש העירייה"

  "יש הרבה גורמים שישמחו לראות אותי ואת כרמל שאמה הכהן מתפצלים, אבל שנינו שמנו את האגו בצד, ואנחנו מוכיחים...

חדשות רמת גן-גבעתיים26 בינואר 2020    8 דקות

כתיבת תגובה