חדשות רמת גן-גבעתיים

העבודות ברחוב שינקין בגבעתיים: "סיוט שלא נגמר"

חדשות רמת גן-גבעתיים4 באפריל 2019    דקה אחת
0

כבר ארבעה חודשים נמשכות העבודות ברחוב ועוד לא רואים את הסוף • העירייה: "אכן חלו עיכובים בלתי צפויים בפרויקט. אנו מעריכים שהעבודות יסתיימו עד ערב חג הפסח"

העבודות ברחוב שינקין בגבעתיים: "סיוט שלא נגמר"
רחוב שינקין. משימה בלתי אפשרית ׀ צילום: משה כהן

דיירים המתגוררים בשינקין וברחובות הסמוכים טוענים שעבודות התשתית בין הרחובות סירקין ועין גדי נמשכות כבר תקופה ארוכה, וגורמות למטרדים ולמצוקת חניה באזור. "העבודות נמשכות כארבעה חודשים ונראה שהן מתקדמות לאט. יש בורות בכביש, שלעתים נסגר לתנועת כלי רכב, וקשה למצוא מקום חניה פנוי באזור", סיפר תושב האזור.
בנוסף, ביום ראשון, במהלך הגשם השוטף, נפער בולען בפינת הרחובות סירקין ושינקין, והנסיעה ברחוב הפכה למשימה קשה. "אני לא רואה שעובדים פה בקצב. קורה שגם לא רואים פועלים. זה ציר תנועה חשוב, והסיוט הזה לא נגמר", מוסיף תושב ותיק ברחוב. "היות שקשה למצוא מקום חניה, צריך להתרחק. בשעות הערב כמעט בלתי אפשרי למצוא מקום חנייה פנוי".
תגובת עיריית גבעתיים: "אכן, חלו לצערנו עיכובים בלתי צפויים בפרויקט, שנבעו בעיקר מהעובדה שבמהלך העבודות נתגלו תשתיות ישנות של קווי ביוב, שלגביהן לא היה לתאגיד המים מי גבעתיים ולעירייה כל תיעוד, ואילצו את הקבלן לבצע התאמה של התכניות למציאות שהתגלתה בשטח.
"בנוסף, החורף הגשום במיוחד שעברנו השנה מנע מהקבלן לעבוד במשך ימים רבים. כדי לקדם את הפרויקט כמה שיותר מהר, כינס השבוע מנכ"ל העירייה פגישה דחופה של כלל הגורמים המעורבים, שכללה גם יציאה לשטח, ונמסרה הערכה כי העבודות במקטע הרחוב המורכב שבין רחוב סירקין לרחוב המרי צפויות להסתיים עד ערב חג הפסח. צר לנו מאוד על העיכובים ועל ההפרעה לתושבי הרחוב, ונעשה הכל על מנת לסיים את הפרויקט במהירות האפשרית. אנו מאמינים כי התוצאה הסופית תהיה כזו שכולנו נברך עליה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

ביטול מדיניות התמ"א

בית המשפט לעניינים מנהליים בתל אביב ביטל אתמול את מדיניות התמ"א 38 החדשה של עיריית רמת גן והורה לוועדה המקומית...

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בספטמבר 2019    דקה אחת
0

עץ החזיות בגבעתיים

לקראת חודש המודעות הבינלאומי לקידום המאבק בסרטן השד שחל באוקטובר, הוקם מיצב בפרק גבעתיים בסמוך לקניון המקומי - עץ חזיות....

חדשות רמת גן-גבעתיים17 בספטמבר 2019    דקה אחת

כתיבת תגובה