חדשות רמת גן-גבעתיים

האם דב צור ישמש כיועץ לראש עיריית רמת גן?

חדשות רמת גן-גבעתיים28 במרץ 2019    דקה אחת
1

ראש עיריית ראשון לציון לשעבר, החשוד בפלילים, עשוי לשמש יועץ בנושא הסכם הגג המתגבש עם המדינה ורשות מקרקעי ישראל • העירייה: "לצור יש ידע וניסיון מוכח. ההחלטה בעניינו תינתן לאחר קבלת חוות דעת משפטית"

האם דב צור ישמש כיועץ לראש עיריית רמת גן?
צור. חשוד בקבלת טובות הנאה ׀ צילום: אבי דישי, פלאש 90

ראש עיריית ראשון לציון לשעבר דב צור מועמד לשמש כיועצו המיוחד של ראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן לנושא הסכם הגג המתגבש עם המדינה ורשות מקרקעי ישראל. ההכרעה הסופית תתקבל לאחר קבלת חוות דעת משפטית שביקשה העירייה.
לאחר תבוסתו בבחירות האחרונות, ספג צור לפני כשלושה שבועות מהלומה נוספת, כשהמשטרה המליצה להעמידו לדין בכפוף לשימוע בחשד לעבירות שחיתות. במסגרת חקירת תיק 1803 בלהב 433, שבמרכזה עמדה חקירת ח"כ דוד ביטן (הליכוד) ועשרות בכירים נוספים. עם זאת, בתיק המרכזי שבו נחשד צור, במה שזכה לכינוי "מתחם האלף", לא המליצה המשטרה להגיש נגדו כתב אישום. צור מכחיש את הטענות נגדו.
בסביבתו של שאמה הכהן טוענים, כי מדובר באדם עם ניסיון עשיר, שיכול לסייע ולתרום להסכם הגג המורכב, והזכירו כי הליך השימוע טרם החל, אבל הבהירו שהכל יהיה מותנה בחוות דעת משפטית. ברמת גן גם זוכרים היטב את המקרה של ראש העירייה לשעבר ישראל זינגר, שבתום הליך השימוע החליט פרקליט המדינה עו"ד שי ניצן לסגור את תיק החקירה נגדו בשל היעדר ראיות.
מהעירייה נמסר בתגובה: "העירייה חתמה עם דב צור הסכם ייעוץ לעניין הסכם הגג עם רשות מקרקעי ישראל, בהיותו בעל ידע וניסיון ייחודי, מוכח ומעשי בעניין. עם פרסום המלצת משטרת ישראל, נקבע דיון לבחינת ההשלכות המשפטיות והציבוריות של החלטת המשטרה, וההחלטה בעניין תתקבל בקרוב", ציינו בעירייה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

תוכנית לעידוד גיוס על שם רס"ל עמית...

רמת גן השיקה תוכנית ייחודית לעידוד והכנה לקראת הגיוס לצה"ל, על שמו של לוחם גדוד הסיור של גולני, רס"ל עמית...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת
0

מבצע חיסונים לילדי גבעתיים

כ-900 ילדים צפויים להתחסן במבצע החיסונים המיוחד של משרד הבריאות ועיריית גבעתיים, שהחל בשבוע שעבר, לילדי העיר העולים לכיתות א'...

חדשות רמת גן-גבעתיים8 ביולי 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה

  • פלא-יועצת
    עיריית רמת גן...

    יש בפורטוגזית ביטוי שאין בעברית. אנסה להעביר את רוח הדברים. ele tem santo forte = זה מה שקורה בראשון לציון…."יש להם קדוש-מסייע חזק שמגן עליהם". ובכן….לא פלא שכל הרשויות המקומיות רוצות ללמוד את סוד-החסינות הזה… על מנת למנוע כניסה לכלא…כמו שקרה לראש העיר "בר". ((הקדוש המסייע הוא קק"ל)).