חדשות רמת גן-גבעתיים

ספרים עם שליחות

חדשות רמת גן-גבעתיים28 במרץ 2019    דקה אחת
0

אילן מרגלית ושמעון וקנין הם אנשי השנה של ארגון ליונס רמת גן, בזכות מספרה שהם מפעילים בהתנדבות למען חולות סרטן • "הרופאים מטפלים בנפש, אנחנו בנשמה", הם אומרים

ספרים עם שליחות
מרגלית ווקנין במספרה בשיבא. 16 שנות התנדבות ׀ צילום: תומר קרן

"מלאכים בלי כנפיים" – כך מגדירה מנהלת מרכז הסרטן בבית חולים שיבא תל השומר, סימה אבו, את אילן מרגלית ושמעון וקנין, שיוכרזו ביום ראשון הקרוב כאנשי השנה של ארגון ליונס ברמת גן, בזכות המספרה שהם מפעילים כבר 16 שנה בהתנדבות למען חולות סרטן.
"וקנין ומרגלית תורמים מזמנם ומכספם לנשים שנמצאות בטיפולים", מספרת אבו. "מעבר למספרה שלהם, יש לנו כאן מרכז פנאי שכולל מכון יופי ומדיטציה. הכל מופעל על ידי מתנדבים מקסימים כמוהם".
"הרופאים מטפלים בנפש של הנשים האלה, אנחנו מטפלים בנשמה", אומר מרגלית, שהתחיל את פעילותו בעקבות אשתו הראשונה שחלתה בסרטן. "לא אשכח איך איש צוות של בית החולים הגיע ובלי התרעה גילח לאשתי את הראש. שנינו נותרנו בהלם. באותו רגע נדרתי נדר לפתוח מספרה שתחבק את הנשים האלה, שנמצאות במצוקה הכי קשה שלהן".
וקנין, שנרתם מיד ליוזמה של חברו הטוב, אמר: "שיער זה משהו מאוד משמעותי לנשים. זה חלק מהנשיות שלהן. פאה עולה כ-7,000 שקל, ויש נשים שלא יכולות להרשות לעצמן את הדבר הזה, שנתפס עבור חלק מהאנשים כמותרות, אבל לנשים שנמצאות במצב הזה מדובר בעולם ומלואו".
ליונס ישראל הוא ארגון לפעילות התנדבותית-חברתית, הפועל לטובת הקהילה במסגרת הארגון הבינלאומי של מועדוני הליונס. בארגון בישראל פעילים כ-700 מתנדבים ב-26 מועדונים ברחבי הארץ, שאחד מהם הוא המועדון ברמת גן.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

הכי קרוב לאמא

התרגשות רבה הייתה השבוע בקרב מטפלים בספארי רמת גן. לאחר 11 שנים נולדה בספארי גורת אורנגאוטן. האם טאנה המליטה את...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת
0

"סיפור חוזר" בגבעתיים

סניף של רשת חנויות הספרים החברתית "סיפור חוזר", המציעה ספרי יד שנייה ומעסיקה אנשים עם צרכים מיוחדים, הושק בגבעתיים בטקס...

חדשות רמת גן-גבעתיים28 ביולי 2021    דקה אחת

כתיבת תגובה