חדשות רמת גן-גבעתיים

נחנך בית צבר ברמת גן

חדשות רמת גן-גבעתיים25 במרץ 2019    דקה אחת
0
נחנך בית צבר ברמת גן
טקס חנוכת בית צבר

בית צבר, יוזמה משותפת של משרד הבריאות, ג'וינט ישראל -אשל, וחברת חברת צבר רפואה, בעלת ותק של כ-15 שנה בטיפול באוכלוסייה הבוגרת ובשיקום, כבר החל לשרת את אוכלוסיית האזור לפני כחודשיים. המרכז מעניק את מכלול טיפולי השיקום לאוכלוסייה הבוגרת, במטרה לשפר את איכות חייהם ורווחתם, ולקדם אורח חיים בריא. בית צבר, בניהולו הרפואי של ד"ר אורון כהן, מומחה ברפואה פיזיולוגית ושיקום, מלווה על ידי פרופ' אבי עורי, המנהל הרפואי של חטיבת השיקום בצבר רפואה. המרכז כולל, בנוסף לרופאים, צוות מומחים בשיקום מתחומי הפיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קלינאות תקשורת, עבודה סוציאלית ותזונה, ומציע טיפולים באמצעות טכנולוגיות חדשניות ומיכשור מתקדם. כמו צבר רפואה, גם בית צבר מעניק את שירותי השיקום במסגרת הסכמים עם קופות החולים וללא עלות נוספת למבוטחי הקופות שבהסדר.

סגן שר הבריאות, הרב יעקב ליצמן בירך: "הפעולות שצבר רפואה עושה כאן הן החלק הארי בפתרון הצפיפות ובפתרון הבעיות במערכת הבריאות. כידוע לכולנו, האוכלוסייה בישראל מתבגרת. אנשים חיים יותר שנים, אך מחובתנו לפעול לכך שגם יחיו בכבוד, ועל כך אני מברך על פתיחת המרכז. בית שיאפשר לחולים לקבל את הטיפול השיקומי הנדרש לו".

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן: "כשרואים את המבנה הזה הלב מתרחב. אנו מברכים את צבר רפואה, ארגון גו'ינט ישראל-אשל, משרד הבריאות וכל הפועלים בדבר. רמת-גן רוצה להיות עיר חכמה ומובילה בגוש דן, וכדי להיות כזו התושבים שלה צריכים לקבל את כל השירותים הנדרשים גם בתחום הבריאות – עם שיא הטכנולוגיה והקידמה. לא רק אפליקציות, אלא גם עיר שמעניקה שירותים שמחבקים את תושביה ומקדמים אותה, שירותים שניתנים במבנה זה של בית צבר".

 

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

התראה לפני עתירה לבג"ץ

בעקבות ההפרות הבוטות של הנחיות משרד הבריאות והממשלה בעיר בני ברק ונוכח הגידול בחולי קורונה בבני ברק והסמיכות לרמת גן...

חדשות רמת גן-גבעתיים1 באפריל 2020    3 דקות
1

"זה היה הרגע הקשה ביותר"

"הרופא הצמיד לאמא שלי את הטלפון לאוזן ואז נפרדתי ממנה כשהיא מורדמת ומונשמת. זה היה הרגע הקשה ביותר", מספר דניאל...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    2 דקות

כתיבת תגובה