חדשות רמת גן-גבעתיים

נערכים ליום המעשים הטובים

חדשות רמת גן-גבעתיים25 במרץ 2019    2 דקות
0
נערכים ליום המעשים הטובים
הגר יעקב צילום באדיבות עיריית רמת-גן

מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל משהו? חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק קשרי קהילה, הגר יעקב, החליטה להרים את הכפפה ולקדם במועצת העיר את היוזמה החברתית "תן דייז", לקראת יום המעשים הטובים שיצוין ב-2.4.19.
כבר בישיבת המועצה הקרובה שתיערך מחר, יחולק לכל חבר מועצה צמיד ירוק ויוקצו לו עשרה ימים כדי לבצע מעשה טוב. לאחר ביצוע המעשה, הוא יוכל להעביר את הצמיד הלאה ובכך לסייע ביצירת שרשרת קהילתית של מעשים טובים. המשקיף הצעיר, ליר לוי, קידם גם מצידו את היוזמה, ובמהלך התקופה הקרובה יחולקו צמידים גם לחניכי תנועות הנוער ברחבי העיר.

חברת מועצת העיר, הגר יעקב: "שמחתי על ההזדמנות להשיק בישיבת מועצה את המיזם החברתי 'תן דייז', שמעודד מעשים טובים ומתמקד בנתינה וראיית האחר. את הפרויקט יזמה מורה לאנגלית מראשון לציון, דנה בן ברק, במטרה להעלות את המודעות כלפי הסובבים אותנו בחיי היומיום וליצור מציאות טובה יותר. במהלך החודש הקרוב נקיים עם מספר תנועות נוער בעיר את המיזם החברתי המדהים ובהמשך הוא עתיד להיפתח לכל תושבי העיר. אני קוראת לכל חברי המועצה להוות דוגמה לתושבים, לקחת חלק במיזם ולתת לו נראות ברשתות החברתיות, כדי ליצור מאגר של השראה של מעשים טובים מקוריים".
המשקיף הצעיר, ליר לוי: "יום המעשים הטובים מתקרב אלינו ויערך בתחילת חודש אפריל. כאשר חברת מועצת העיר הגר יעקב סיפרה על הרעיון, הבנו מיד שהמקום הכי טוב להשיק את המיזם הוא תנועות הנוער בעיר. תודה לראש העיר ולכל המחלקות שעזרו למיזם לצאת לפועל!"

גם בגבעתיים נערכים. במסגרת יום המעשים הטובים, שיערך בתחילת חודש אפריל נרתמו הורי גני הילדים: "מור", "לבונה" ו"אפרסמון", יחד עם הצוות החינוכי שבמתחם ובשילוב עיריית גבעתיים למען הקהילה ויזמו יריד מיוחד פתוח לקהל, שיערך במתחם הגנים ברחוב השניים בגבעתיים ביום שישי ה-5.4 החל מהשעה 12:00 ועד השעה 16:00, אשר במסגרתו ימכרו: עוגות, עוגיות וצעצועים.  כל ההכנסות מהיריד יועברו לרווחת חניכי מע"ש גבעתיים.

במסגרת ההפנינג תערך גם מסיבת ריקודים "הורים וילדים" ע"י dj שגיא אינפלוס (הורה לאחד מהילדים בגן), וגם תערך הופעה של "דני הנסיכה" אשר גם היא נרתמה לאירוע ותציג את המופע החדש שלה. המופע של דני יערך באודיטוריום המרכז הפסיכולוגי אשר נמצא בקומה השנייה במתחם הגנים. עלות כניסה למופע (הורה וילד) הנה 15 שקל שכמובן יופנו לתרומה.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

"זה היה הרגע הקשה ביותר"

"הרופא הצמיד לאמא שלי את הטלפון לאוזן ואז נפרדתי ממנה כשהיא מורדמת ומונשמת. זה היה הרגע הקשה ביותר", מספר דניאל...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    2 דקות
0

חיזוק משמעותי

עיריית רמת-גן החלה לעבוד עם חברת " call יכול", המעסיקה עובדים עם מוגבלויות. עובדי החברה יחלו לעבוד עם אגף הכספים...

חדשות רמת גן-גבעתיים30 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה