חדשות רמת גן-גבעתיים

גבעתיים נצבעת כחול לבן

חדשות רמת גן-גבעתיים21 במרץ 2019    3 דקות
0

במטה העבודה בגבעתיים מאמינים שהתוצאות בעיר האדומה יהיו טובות יותר מהממוצע הארצי • בליכוד נערכים לקרב • כולנו מקבלת שחקן חיזוק • וגם לגשר יש מטה

גבעתיים נצבעת כחול לבן
הולצמן וח"כ שפיר. מסתערים על הצעירים ׀ צילום: באדיבות אלי הולצמן

גבעתיים האדומה" נחשבה משך שנים ארוכות לספינת הדגל של מפלגת העבודה. על רקע הסקרים, במטה העבודה בעיר מאמינים שהתוצאות בעיר האדומה יהיו טובות יותר מהממוצע הארצי. "אנחנו מודעים לסקרים ואני מעריך שבגבעתיים נשיג תוצאה יפה", אומר מזכיר סניף העבודה בגבעתיים וחבר מועצת העיר אלי הולצמן.
הולצמן, המחזיק בתיק הגמלאים ומנהל את מכללת הגמלאים של ההסתדרות בעיר, מאמין שוותיקי גבעתיים ישמרו אמונים לעבודה. במקביל, הוא טוען, העבודה מסתערת גם על הצעירים. ביום שני בערב הגיעה ח"כ סתיו שפיר לסיור ברים ברחוב כצנלסון. "אנחנו רואים פוטנציאל גם בדור הצעיר", ציין הולצמן.
יו"ר מטה הבחירות של העבודה בגבעתיים הוא ראש העירייה רן קוניק. מנהל המטה הוא חבר המועצה אביעד מנשה. "יש לנו גם מטה שטח מאוד פעיל בראשות גד שכנאי, האחראי על המבצעים המיוחדים", מספר הולצמן, שמאמין שמגבעתיים תצמח הבשורה לעבודה בבחירות ב-9 באפריל.

רוזגוביץ. "אווירה חיובית ואוהדת" ׀ צילום: יח"צ

מאדום לכחול לבן
"היעד של כחול לבן הוא 35%-40% מהקולות בבחירות בגבעתיים", אומר יו"ר המטה בגבעתיים, איש יש עתיד וחבר מועצת העיר מטעמה, אלעד רוזגוביץ. "אין לנו מטות פיזיים. אנחנו עושים את הפעילויות מהבתים, מקיימים פעילויות בשטח ובכירים בכחול לבן מגיעים פעם אחר פעם לחוגי בית. ח"כ עפר שלח היה בחוג בית גדול בשכונת בורוכוב, וחוג הבית הבא יהיה עם ח"כ אלעזר שטרן. האווירה מאוד חיובית ואוהדת".

הליכוד לא מוותר
"אני מקווה שנגדיל את הכוח של הליכוד בגבעתיים. אומנם בגבעתיים היה תמיד רוב למרכז-שמאל, אבל יש לליכוד פוטנציאל להתחזק בעיר", אומרת יו"ר מטה הבחירות של הליכוד בעיר, המשנה לראש העירייה טלי ארגמן.
בראש מטה יום הבחירות של הליכוד בגבעתיים יעמוד רוני כהן. "אנחנו מתרכזים בטלפונים לתומכים פוטנציאליים. בבחירות הקודמות הליכוד קיבל בעיר כ-15% מהקולות, ואני מקווה שהפעם נקבל יותר", אומרת ארגמן בנימה אופטימית. "אנחנו עובדים גם על נוכחות בשטח. השבוע התחלנו בתליית שלטים על מרפסות הבתים".

ברמת גן אופטימיים
ח"כ יואב קיש, שמכהן כיו"ר מטה הבחירות של הליכוד במחוז דן, יהיה גם יו"ר המטה ברמת גן. לצדו יסייע בניהול המטה יו"ר סניף הליכוד בעיר וחבר מועצת העירייה שמואל לרמן. ראש סיעת הליכוד משה רווח יהיה יו"ר מטה יום הבחירות, ושני פעילים בולטים נוספים – יו"ר מזכירות הסניף יאיר דווידי ומזכיר הסניף יואב צארום – יהיו בצוות המוביל.
"עכשיו אין יריבויות. כולנו פועלים באחדות למען ניצחון הליכוד בבחירות", ציין דוידי. לרמן מעריך שהליכוד יוכל לקבל בבחירות ברמת גן כ-25%, בדומה לבחירות הקודמות. "התחושה ממפגשים עם פעילים ותומכים טובה, ואני אופטימי", הוא ציין.

ראש העירייה מתגייס
שר האוצר ויו"ר כולנו משה כחלון הגיע ביום ראשון לכנס תומכים גדול בבית מרטה ברמת גן. בכנס השתתפו בכירים נוספים, בהם שר הכלכלה אלי כהן, ח"כ רועי פולקמן, ראש העירייה כרמל שאמה הכהן, יו"ר מטה כולנו ברמת גן חבר המועצה דני גולדשטיין ויו"ר צעירי כולנו בעיר ליר לוי, תלמיד תיכון בליך.
"אני מכיר את השר כחלון מעל 20 שנה, גם כחבר, גם כשר בממשלה שאיתו ומולו עבדתי. מדובר באדם ראוי ביותר לאמון הציבור", ציין שאמה הכהן.

פרקש. "הפתעת הבחירות" ׀ צילום: יח"צ

כשנגיע לגשר
"אורלי לוי-אבקסיס תהיה הפתעת הבחירות, והיא תביא לשינוי", אומר יו"ר מטה גשר ברמת גן, אבי פרקש. אני מאמין שברמת גן תהיה לגשר תוצאה טובה. אנחנו עושים סיורים, שילוט בבתים, שיחות עם אנשים והכל מכל הלב", מציין פרקש.
לצדו פעילים במטה גשר ברמת גן עו"ד נעמי נחמן, אילנה סביצקי, יצחק לסקין ועידו אל רם.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה