חדשות רמת גן-גבעתיים

מוטב מאוחר

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2019    דקה אחת
0

באיחור של כמה חודשים חשפה ילדה שסובלת מעיכוב בהתפתחות בשפה מקרי אלימות שהתרחשו בצהרון של בית עמנואל ברמת גן * בית עמנואל: "מגלים אפס סובלנות לאלימות"

מוטב מאוחר
בית עמנואל. צילום: תומר קרן

באחד הגנים שמופעלים על ידי בית עמנואל ברמת גן נחשפה השבוע פרשה של סייעת אלימה. זה קרה באיחור של כמה חודשים בגלל שהילדה שחשפה את הפרשה סבלה עד כה מעיכוב בשפה ורק כעת, כך לטענת אמה, החלה לדבר על האירועים.

"היא התחילה לספר לי שהסייעת הייתה משכיבה אותה בכוח, הכאיבה לה ביד וכיסתה אותה עם שמיכה על הראש", אומרת האם. "במשך כמה חודשים היא לא דיברה בגלל שהיא סובלת מהתפתחות בשפה אבל עכשיו היא מספרת על כל מה שעברה. בינתיים הסייעת עברה לגן אחר, אז זה כבר לא בעיה שלי, אבל זו בעיה של ילדים אחרים. מי שעובד עם ילדים לא אמור לפגוע איתם".

מבית עמנואל נמסר בתגובה: "בית עמנואל מגלה אפס סובלנות בכל מקרה בו עולה חשש, ולו הקטן ביותר, של אלימות, וכך ימשיך לנהוג בעתיד. לא ברור מדוע בחר העיתון דווקא בעת הזו לדווח על תלונה משנת הלימודים הקודמת, אשר מיד עם קבלתה, בית עמנואל ערך בירור מקיף ויסודי של הדברים, מול כל הגורמים הרלוונטיים, לרבות השעיה ודין משמעתי".

יו"ר פורום "הורים נגד אלימות", לילך קובה, מסרה כי "מערכת החינוך ברמת גן מדברת על אפס סובלנות לאלימות, אבל בפועל לא מפגינה נחישות במאבק החשוב הזה. אחרת קשה להסביר מדוע מעבירים את הסייעת עליה התלוננה האם לגן אחר. זו אינה הפעם הראשונה בה אנו מגלים שדרך הטיפול של העירייה בבעיה היא הפיכתה לבעיה של ילדים אחרים בעיר. אני חוזרת ואומרת כי הגיע הזמן שהנהלת העיר תקיים את הבטחת הבחירות שלה לייצר סביבה בטוחה ומוגנת בבתי הספר ובגני הילדים, ויפה שעה אחת קודם".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

בהוקרה לצוות הרפואי

בשכונת הגפן ברמת גן, יצאו למרפסות למחוא כפיים לצותים הרפואים ולהביע הזדהות. [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/כפיים-לצוות-הרפואי.mp4"][/video] [video width="352" height="640" mp4="https://hamekomon.maariv.co.il/wp-content/uploads/2020/03/מרגו-בשכונת-הגפן-1.mp4"][/video]...

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2020    דקה אחת
0

הספריות ישארו פתוחות

ראש עיריית רמת-גן פרסם הנחיות חדשות בנוגע לפתיחת של הספריות העירוניות. ע"פ ההנחיה, הספריות העירוניות יפתחו ויחזרו לפעול, בהתאם להנחיות...

חדשות רמת גן-גבעתיים16 במרץ 2020    דקה אחת

כתיבת תגובה