חדשות רמת גן-גבעתיים

מוטב מאוחר

חדשות רמת גן-גבעתיים19 במרץ 2019    דקה אחת
0

באיחור של כמה חודשים חשפה ילדה שסובלת מעיכוב בהתפתחות בשפה מקרי אלימות שהתרחשו בצהרון של בית עמנואל ברמת גן * בית עמנואל: "מגלים אפס סובלנות לאלימות"

מוטב מאוחר
בית עמנואל. צילום: תומר קרן

באחד הגנים שמופעלים על ידי בית עמנואל ברמת גן נחשפה השבוע פרשה של סייעת אלימה. זה קרה באיחור של כמה חודשים בגלל שהילדה שחשפה את הפרשה סבלה עד כה מעיכוב בשפה ורק כעת, כך לטענת אמה, החלה לדבר על האירועים.

"היא התחילה לספר לי שהסייעת הייתה משכיבה אותה בכוח, הכאיבה לה ביד וכיסתה אותה עם שמיכה על הראש", אומרת האם. "במשך כמה חודשים היא לא דיברה בגלל שהיא סובלת מהתפתחות בשפה אבל עכשיו היא מספרת על כל מה שעברה. בינתיים הסייעת עברה לגן אחר, אז זה כבר לא בעיה שלי, אבל זו בעיה של ילדים אחרים. מי שעובד עם ילדים לא אמור לפגוע איתם".

מבית עמנואל נמסר בתגובה: "בית עמנואל מגלה אפס סובלנות בכל מקרה בו עולה חשש, ולו הקטן ביותר, של אלימות, וכך ימשיך לנהוג בעתיד. לא ברור מדוע בחר העיתון דווקא בעת הזו לדווח על תלונה משנת הלימודים הקודמת, אשר מיד עם קבלתה, בית עמנואל ערך בירור מקיף ויסודי של הדברים, מול כל הגורמים הרלוונטיים, לרבות השעיה ודין משמעתי".

יו"ר פורום "הורים נגד אלימות", לילך קובה, מסרה כי "מערכת החינוך ברמת גן מדברת על אפס סובלנות לאלימות, אבל בפועל לא מפגינה נחישות במאבק החשוב הזה. אחרת קשה להסביר מדוע מעבירים את הסייעת עליה התלוננה האם לגן אחר. זו אינה הפעם הראשונה בה אנו מגלים שדרך הטיפול של העירייה בבעיה היא הפיכתה לבעיה של ילדים אחרים בעיר. אני חוזרת ואומרת כי הגיע הזמן שהנהלת העיר תקיים את הבטחת הבחירות שלה לייצר סביבה בטוחה ומוגנת בבתי הספר ובגני הילדים, ויפה שעה אחת קודם".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

המהפכה הירוקה של גבעתיים

גבעתיים תהפוך לעיר הראשונה בארץ שבה כל המדרכות מוצלות על ידי עצים. "בכל רחוב יהיו עצים מסוגים שונים, שיביאו ליצירת...

חדשות רמת גן-גבעתיים6 בדצמבר 2019    6 דקות
0

"נעים בסופ"ש": תוגברה תדירות הקווים ונוספו אוטובוסים

התגבור המאסיבי בתדירות המיניבוסים והוספתם של אוטובוסים, הביאו בסוף השבוע השני לפעילותו של מיזם התחבורה הציבורית "נעים בסופ"ש" לגידול במספר...

חדשות רמת גן-גבעתיים6 בדצמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה