חדשות רמת גן-גבעתיים

ניצן רמת גן פתחו את מבצע ההתרמה

חדשות רמת גן-גבעתיים13 במרץ 2019    דקה אחת
0
ניצן רמת גן פתחו את מבצע ההתרמה

השבוע, לקחו תלמידי רמת-גן, חלק ביום ההתרמה השנתי של אגודת ניצן, שכל הכנסותיו קודש לטיפול בילדים ובוגרים עם לקויות למידה והפרעת קשב.
ראש העיר, כרמל שאמה הכהן פתח את יום ההתרמה בפגישה שקיים בלשכתו עם יו"ר ניצן רמת-גן ויקירת העיר, גאולה יפה, והעניק את תרומתו. הגב' יפה הציגה בפני את פעילויות העמותה הרבות ושיתפה בעלויות הגבוהות הנדרשות לטיפול במשפחות.

ראש העיר בישר כי יגדיל את תקציב הסיוע לסניף העירוני, שעושה עבודת קודש למען ילדי ותושבי רמת-גן, באמצעות מתן מלגות לילדים ממשפחות שידן אינה משגת. עוד הוסיף: "אלפי המטופלים של סניף ניצן העירוני הוכיחו שאפשר לשאוף מעלה, להתגבר על כל מכשול ולכבוש פסגות. כולי תקווה שנוכל לסייע השנה ליותר ויותר ילדים ולקדם אותם במסלול ההצלחה".

סניף ניצן רמת גן חוגג השנה 30 שנה להיווסדו, משנת 1989 ועד היום אובחנו אלפי ילדים הלומדים במערכת החינוך הרגילה, וגם בוגרים – לפני צבא, פסיכומטרי, ולימודים אקדמאים. תלמידי רמת-גן השייכים לסניף העירוני זוכים לשיעורי הוראה מתקנת במקצועות הליבה, לצד מגוון טיפולים פסיכולוגיים ופארא-רפואיים והשתתפות בקבוצות מקדמות להורים ותלמידים. התלמידים זוכים למענה לצורכיהם הייחודיים ומביאים לידי ביטוי את יכולותיהם וכישוריהם.

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוגגים עצמאות כלכלית

ראש עיריית רמת-גן, כרמל שאמה הכהן, קובע תקרת שכר להופעות האומנים ביום העצמאות ומבקש לעצור את התקציבים העצומים הזורמים מקופת העירייה ...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    דקה אחת
0

צבעי מלחמה

"אם לא היו הציורים - לא יודע איפה הייתי היום", אמר בהתרגשות דוד בן חיים (64), שפתח במחסן ששיפץ ברחוב...

חדשות רמת גן-גבעתיים18 בנובמבר 2019    3 דקות

כתיבת תגובה