חדשות רמת גן-גבעתיים

ילדי רמת גן פותחים את הלב

חדשות רמת גן-גבעתיים7 במרץ 2019    דקה אחת
0

תלמידי בית ספר הלל ערכו יריד ענק במטרה לגייס כספים לניתוח מורכב, שיאפשר לנועה, תושבת העיר עם שיתוק מוחין, להגשים חלום וללכת מבלי ליפול

ילדי רמת גן פותחים את הלב
נועה (שנייה משמאל) באירוע שנערך עבורה. התגייסות קהילתית ׀ צילום: יעל אנגלר

תלמידים והורים בבית הספר הלל יזמו בשישי האחרון יום התרמה לנועה זנדגרטן בת ה-17, תושבת שכונת הלל עם שיתוק מוחין.
נועה מוגבלת בהליכתה, ולאחרונה נמצא כי היא מתאימה לעבור ניתוח SDR ראשוני מסוגו, שעשוי להגשים את חלומה ולאפשר לה ללכת מבלי ליפול. הניתוח צפוי להתקיים בארה"ב, ועלותו נאמדת בכ-350 אלף שקל, שמפרידים כרגע בין נועה לבין היכולת שלה להתהלך על רגליה. התלמידים והוריהם ערכו בבית הספר יריד התרמה, עם שוק תחפושות, משחקים, עמדות איפור, יצירה, קסמי מעבדה ועוד. בתום היריד נאספו למען נועה כ-11 אלף שקל.
שירלי זנדגרטן, אמה של נועה: "האירוע לווה בהמון רגש, אור ואנרגיות טובות. הילדים אספו שקל לשקל ומילאו את נועה באהבה. אני מודה לראש עיריית רמת גן כרמל שאמה הכהן, שלקח חלק באירוע, ולקהילת בית הספר הלל, על היוזמה המרגשת שחיממה לנו את הלב".
לתרומות: בנק הפועלים, סניף 532, חשבון 498259, קו לחיים – עבור נועה זנדגרטן.

למען ניצן

השבוע השתתפו תלמידי רמת גן ביום ההתרמה השנתי של אגודת ניצן, שכל הכנסותיו קודש לטיפול בילדים ובוגרים עם לקויות למידה והפרעת קשב. בסניף ניצן ברמת גן, שחוגג השנה 30 שנה להיווסדו, אובחנו וטופלו עד היום אלפי ילדים הזוכים לשיעורי הוראה מתקנת, לצד מגוון טיפולים פסיכולוגיים ופרא-רפואיים. ראש העירייה בישר כי יגדיל את תקציב הסיוע לסניף העירוני, והוסיף: "אלפי המטופלים בסניף הוכיחו שאפשר לשאוף מעלה, להתגבר על כל מכשול ולכבוש פסגות. כולי תקווה שנוכל לסייע השנה ליותר ילדים ולקדם אותם במסלול ההצלחה".

כתבות נוספות בחדשות רמת גן-גבעתיים

0

חוזרים לעירייה

  עובדי עיריית גבעתיים שבים לעבודה מלאה החל מיום ג' וזאת בהתאם להסכם השכר הקיבוצי והחלת כללי "התו הסגול" בעירייה...

חדשות רמת גן-גבעתיים3 במאי 2020    דקה אחת
0

שי לשורד

  למרות שזה נשמע קצת ציני, חלוקת מתנות לניצולי שואה ששרדו בערב יום השואה, הכוונה היא כמובן להוקיר ולזכור. לכן...

חדשות רמת גן-גבעתיים20 באפריל 2020    2 דקות

כתיבת תגובה